LEGO Yoda 75255

Postav a vystav si skutenou legendu LEGO Star Wars Yodu!

lego 75255 yoda
  • 1771 Kousky
  • Star Wars Série
  • 75255 SKU

Umožněte jakémukoli fanouškovi přidat do své sbírky dvě figurky Yody od LEGO Star Wars v jedné sadě! Tento propracovaný model číslo 75255 mocného mistra Jedi Yody je založen na postavě z filmu Star Wars: Klony útočí a obsahuje polohovatelnou hlavu a obočí, pohyblivé prsty na rukou i na nohou a typický zelený světelný meč. Tato …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 2 309 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 2 319 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 799 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO Yoda 75255

Umožněte jakémukoli fanouškovi přidat do své sbírky dvě figurky Yody od LEGO Star Wars v jedné sadě! Tento propracovaný model číslo 75255 mocného mistra Jedi Yody je založen na postavě z filmu Star Wars: Klony útočí a obsahuje polohovatelnou hlavu a obočí, pohyblivé prsty na rukou i na nohou a typický zelený světelný meč. Tato osobitá figurka LEGO Star Wars dále obsahuje informační štítek s podrobnostmi o Yodovi a stojánek, k němuž lze připevnit minifigurku Yody se světelným mečem. Jedná se tak o ideální Star Wars sběratelský dárek pro jakéhokoli fanouška.

  • Obsahuje propracované detaily, polohovatelnou hlavu a obočí, pohyblivé prsty na rukou a na nohou, Yodův zelený světelný meč, ale také informační štítek s podrobnostmi o mistru Jedi a stojánek pro minifigurku Yody a světelný meč.
  • Tato sběratelská sada Star Wars: Klony útočí představuje skvělý narozeninový nebo vánoční dárek, nebo prostě jen dárek ze světa Star Wars pro každou příležitost.
  • Přidej do své sbírky dvě figurky Yody od LEGO Star Wars v jedné sadě!
  • Figurka Yody od LEGO Star Wars Yoda se světelným mečem měří přes 41 cm na výšku.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Yoda
SKU
75255
EAN
5702016370775
UPC
673419304405
Kousky
1771
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
2 309 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.