LEGO Odměna na vlnách 71756

Velkolep LEGO NINJAGO stavebnice s modelem ponorky

lego 71756 odmena na vlnach
 • 1159 Kousky
 • NINJAGO Série
 • 71756 SKU

S touto stavebnicí LEGO Hydro Bounty z nesmírně populární série NINJAGO se odehrávají vzrušující bitvy na mořském dně. Vozidlo je plné velkolepých a působivých detailů, které vám umožní zažít vzrušující dobrodružství. Co takhle dva pružinové vystřelovače, rozkládací křídla a dvě miniponorky? Sada obsahuje také nejméně deset minifigurek. V sadě najdeš jak hodného Scuba Kaie, Scuba Nyu, …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -16% 3 209 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 3 799 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 3 899 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 4 439 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO NINJAGO

Popis LEGO Odměna na vlnách 71756

S touto stavebnicí LEGO Hydro Bounty z nesmírně populární série NINJAGO se odehrávají vzrušující bitvy na mořském dně. Vozidlo je plné velkolepých a působivých detailů, které vám umožní zažít vzrušující dobrodružství. Co takhle dva pružinové vystřelovače, rozkládací křídla a dvě miniponorky?

Sada obsahuje také nejméně deset minifigurek. V sadě najdeš jak hodného Scuba Kaie, Scuba Nyu, Scuba Zanea, Scuba Jaye, Scuba Colea a Scuba Lloyda, tak zlého prince Kalmaara, maarayskou stráž a dva Wu Boty. To budou na mořském dně líté boje.

Zjistěte všechny podrobnosti

LEGO 71756 Hydro Bounty je působivá stavebnice LEGO s 1159 kostkami. Umožňuje postavit podvodní loď dlouhou 59 cm, vysokou 15 cm a širokou 30 cm. V dětském pokoji se bude vyjímat. Loď je navíc plná pěkných detailů, takže hraní se sadou je ještě náročnější.

Odnímatelný mecha, otevírací kokpit a rozkládací křídla zajistí spoustu zábavy při hraní. Loď je navíc detailně vyzdobena. Malí stavitelé budou své stavební dílo hrdě ukazovat kamarádům.

Založte si vlastní sbírku LEGO Ninjago

Stavebnice LEGO Hydro Bounty není první a pravděpodobně ani poslední stavebnicí LEGO NINJAGO. Vodní drak a Chrám nekonečného moře pocházejí mimo jiné ze stejné série NINJAGO, konkrétně NINJAGO: Seabound.

Nechybí ani stavebnice z jiné série NINJAGO, například Drak v džungli, Městské zahrady a robot Flint. Kombinací různých sad si vytvoříte vlastní vesmír NINJAGO. Zopakuj si své oblíbené epizody a bitvy nebo si vymysli vlastní nová dobrodružství s NINJAGO.

Všechny sady navíc vypadají působivě, takže je můžete umístit i do svého pokoje jako dekoraci. Vsaďte se, že všichni vaši přátelé si budou chtít přijít hrát s vašimi sadami LEGO NINJAGO!

 • Stavebnice Odměna na vlnách (71756) od LEGO NINJAGO nabízí akční model ponorky s parádními funkcemi, díky kterým si fanoušci nindžů budou moci přehrávat úchvatné příběhy pod mořskou hladinou.
 • Součástí je 10 minifigurek ze seriálu NINJAGO: Seabound: potápěč Kai, potápěč Cole, potápěč Jay, potápěč Lloyd, potápěč Zane a potápěčka Nya, princ Kalmaar, strážce Maaray a 2 Wu Boti.
 • Odměna na vlnách má 2 pružinové vystřelovače, 2 sklápěcí křídla, otevírací kokpit a odnímatelného robota. Navícnese 2 parádní miniponorky.
 • Model ponorky čítající 1 159 dílků pro děti od 9 let představuje parádní narozeninový nebo vánoční dárek, který si malí stavitelé rádi vezmou na návštěvu ke kamarádům, aby udělali dojem.
 • Odměna na vlnách měří přes 15 cm na výšku, 59 cm na délku a 30 cm na šířku – ideální velikost na to, aby si s ní děti mohly hrát doma nebo si ji vystavit.
 • Nenechte si ujít ani další stavebnice NINJAGO inspirované seriálem NINJAGO: Seabound, jako jsou například Vodní drak (71754), Lloydův vodní robot (71750) a Chrám nekonečného moře (71755).
 • Řada LEGO NINJAGO nabízí úžasnou sbírku propracovaných stavebnic, které děti zábavným způsobem učí nindžovským hodnotám, jako je odvaha, sebeobětování a rodina.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat – není zapotřebí použít nindža dovednosti!
 • LEGO kostky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy, takže děti jsou v bezpečných rukou.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Odměna na vlnách
SKU
71756
UPC
673419339216
Kousky
1159
Série
LEGO NINJAGO
Cena LEGO
3 799 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.