LEGO Univerzální nindža auto 71752

Fantastick NINJAGO model auta a ponorky 2 v 1

lego 71752 univerzalni nindza auto
 • 356 Kousky
 • NINJAGO Série
 • 71752 SKU

Děti si mohou se stavebnicí Univerzální nindža auto (71752) připomenout scény ze seriálu LEGO NINJAGO: Seabound. Model 2 v 1 lze proměnit buď na auto, nebo ponorku. Součástí je odnímatelný dron, 2 vystřelovače a otevírací kokpit. Jedinečné modely podporující kreativní stavění. Nindžovská stavebnice obsahuje 4 minifigurky: potápěče Jaye a potápěče Colea, kteří na sobě mají potápěčský …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -12% 879 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 999 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 049 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 359 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO NINJAGO

Popis LEGO Univerzální nindža auto 71752

Děti si mohou se stavebnicí Univerzální nindža auto (71752) připomenout scény ze seriálu LEGO NINJAGO: Seabound. Model 2 v 1 lze proměnit buď na auto, nebo ponorku. Součástí je odnímatelný dron, 2 vystřelovače a otevírací kokpit.

Jedinečné modely podporující kreativní stavění
Nindžovská stavebnice obsahuje 4 minifigurky: potápěče Jaye a potápěče Colea, kteří na sobě mají potápěčský oblek a ploutve, a 2 strážce Maaray s parádními zbraněmi. Děti si mohou přehrávat bitvy na souši i pod mořskou hladinou a utkat se o amulet vln, který je taktéž součástí sady.

Úžasné stavebnice pro fanoušky nindžů
Stavebnice NINJAGO děti přenesou do zábavného fantasy světa, kde mohou spojit své síly s nindža hrdiny, učit se pozitivním hodnotám a bojovat proti padouchům. Úžasná kolekce modelů, včetně draků, aut a robotů, jim umožní vychutnat si tento bohatý svět naplno.

 • Stavebnice Univerzální nindža auto (71752) od LEGO NINJAGO je perfektní model 2 v 1, který může být jak autem, tak ponorkou. Nabízí tím pádem téměř neomezené herní možnosti.
 • V této nindža stavebnici najdete 4 minifigurky: potápěče Jaye a potápěče Colea v ploutvích, kteří se postaví 2 strážcům Maaray v bitvě o amulet vln (taktéž součást balení.).
 • Model obojživelníku s odnímatelným dronem, otevíracím kokpitem s místem pro minifigurku a 2 vystřelovači nabízí kreativním dětem hodiny tvořivé zábavy.
 • Tato nindža stavebnice pro děti od 8 let představuje vzrušující stavitelskou výzvu – až ji děti dokončí, zaručeně jedinečným dílem ohromí své kamarády.
 • Model nindžovského auta měří přes 7 cm na výšku, 27 cm na délku a 12 cm na šířku – má tedy ideální velikost na to, aby si s ním děti mohly hrát jak doma, tak na návštěvě u kamarádů.
 • Nenechte si ujít ani další stavebnice řady NINJAGO inspirované televizním seriálem, jako jsou například Lloydův vodní robot (71750), Chrám nekonečného moře (71755) a Vodní drak (71754).
 • Stavebnice řady LEGO NINJAGO dětem pomohou vstát od obrazovek a vydat se na zábavná dobrodružství, na nichž se naučí nindžovským hodnotám, jako je odvaha a rodinná soudržnost.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze bezpečně spojovat a oddělovat – není zapotřebí použít nindža dovednosti a sílu!
 • LEGO kostky splňují přísné bezpečnostní normy, takže můžete mít jistotu,že děti jsou v bezpečných rukou.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Univerzální nindža auto
SKU
71752
EAN
5702016912302
UPC
673419339179
Kousky
356
Série
LEGO NINJAGO
Cena LEGO
999 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.