LEGO Souboj katamaránů na moři 71748

Stavebnice LEGO NINJAGO pln bitevnch lod

lego 71748 souboj katamaranu na mori
 • 780 Kousky
 • NINJAGO Série
 • 71748 SKU

Se sadou Souboj katamaránů na moři (71748) od LEGO NINJAGO čeká na malé fanoušky nindžů spousta vzrušujících námořních dobrodružství. Jeden ze 2 katamaránů je možné rozdělit na 3 samostatné lodě, z nichž 1 má na palubě vězení. Děti tak mají k dispozici vše, co potřebují, aby si mohly užívat hodiny nápaditého hraní. Prémiová NINJAGO stavebnice. Tato …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 259 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 619 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 709 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 899 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO NINJAGO

Popis LEGO Souboj katamaránů na moři 71748

Se sadou Souboj katamaránů na moři (71748) od LEGO NINJAGO čeká na malé fanoušky nindžů spousta vzrušujících námořních dobrodružství. Jeden ze 2 katamaránů je možné rozdělit na 3 samostatné lodě, z nichž 1 má na palubě vězení. Děti tak mají k dispozici vše, co potřebují, aby si mohly užívat hodiny nápaditého hraní.

Prémiová NINJAGO stavebnice
Tato nindžovská sada přináší 6 minifigurek: ostrovního Jaye, Kaie, Zanea a protivníky náčelníka Mammata, strážce hromů a strážce hřmotu. Všichni jsou po zuby ozbrojeni – nechybí kopí, meče ani štíty, takže na děti čeká ohromná bitevní vřava.

Nejlepší dárky pro kreativní hraní
Hračky NINJAGO otevírají dětem svět plný vzrušujících dobrodružství. Malí stavitelé si postaví parádní modely a připojí se k oblíbeným nindža hrdinům v boji proti zlu. Stavebnice přispívají k rozvoji dovedností potřebných pro život a nabízí řadu skvělých modelů, mezi kterými najdete draky, roboty nebo budovy.

 • Stavebnice LEGO NINJAGO Souboj katamaránů na moři (71748) je akční nindžovská sada se 2 modely, z nichž jeden lze rozdělit na tři samostatné lodě. Děti si tak užijí spoustu soubojů ve vlnách.
 • Obsahuje 6 minifigurek postav z televizního seriálu NINJAGO: ostrovního Jaye, ostrovního Zanea, ostrovního Kaie, náčelníka Mammata, strážce hřmotu a strážce hromů – všichni jsou po zuby ozbrojení!
 • Bitevní katamarán strážců je vybaven 2 pružinovými vystřelovači a lze jej rozdělit na 3 samostatné lodě. Na jednom z plavidel je dokonce miniaturní vězení.
 • Katamarán nindžů je vyzbrojen 2 pružinovými vystřelovači a umožňuje plavbu v rychlostním a útočném režimu.
 • Tento model s 780 dílky zaručeně potěší děti ve věku od 9 let. Zároveň se jedná o skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům, který ohromí i kamarády.
 • Katamarán strážců měří 22 cm na výšku, 33 cm na délku a 24 cm na šířku – díky těmto rozměrům se jedná o výstavní kousek do dětského pokojíčku.
 • Podívejte se také na další NINJAGO stavebnice na motivy televizního seriálu: Lloydova motorka do džungle (71745), Drak z džungle (71746) a Vesnice strážců (71747).
 • Řada LEGO NINJAGO nabízí úžasnou sbírku skvělých herních sad, po kterých touží každý fanoušek nindžů. Stavebnice dětem umožní získat po boku oblíbených hrdinů spoustu užitečných dovedností do života.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.
 • LEGO kostky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy, takže o bezpečnost dětí je postaráno.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Souboj katamaránů na moři
SKU
71748
EAN
5702016889284
UPC
673419336857
Kousky
780
Série
LEGO NINJAGO
Cena LEGO
1 259 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.