LEGO Drak z džungle 71746

Fantastick LEGO NINJAGO stavebnice s modelem draka

lego 71746 drak z dzungle
 • 506 Kousky
 • NINJAGO Série
 • 71746 SKU

Se stavebnicí Drak z džungle (71746) od LEGO NINJAGO si děti mohou přehrávat vzrušující scény z oblíbeného televizního seriálu. Model draka nabízí pohyblivé křídla, nohy a ocas, otevírací tlamu a sedlo pro nindžu. Tato sada je zárukou nespočtu nápaditých příběhů. Cool hračky z nindža světa. Model draka doplňují 4 minifigurky: ostrovní Lloyd, ostrovní Zane a 2 …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 699 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 879 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO NINJAGO

Popis LEGO Drak z džungle 71746

Se stavebnicí Drak z džungle (71746) od LEGO NINJAGO si děti mohou přehrávat vzrušující scény z oblíbeného televizního seriálu. Model draka nabízí pohyblivé křídla, nohy a ocas, otevírací tlamu a sedlo pro nindžu. Tato sada je zárukou nespočtu nápaditých příběhů.

Cool hračky z nindža světa
Model draka doplňují 4 minifigurky: ostrovní Lloyd, ostrovní Zane a 2 protivníci. Všichni jsou po zuby ozbrojeni, takže souboj o vzácný amulet bude skutečně napínavý. A ještě větší porci napínavé akce si děti užijí díky surfovacímu prknu s funkcí střelby.

Dárky, které ohromí
Stavebnice LEGO NINJAGO představují skvělé dárky pro děti, které touží po tom ponořit se do vzrušujícího a pohlcujícího fantasy světa, kde mohou po boku svých hrdinů stanout proti zlu. Milovníci nindžů si můžou hrát s úžasnou kolekcí zábavných modelů, mezi kterými najdete i draky, letouny a vozidla.

 • Stavebnice LEGO NINJAGO Drak z džungle (71746) obsahuje fantastický pohyblivý model draka, se kterým mohou děti prožívat napínavé scény ze seriálu nebo si vytvářet vlastní příběhy.
 • Obsahuje 4 minifigurky ze seriálu LEGO NINJAGO: ostrovního Lloyda, ostrovního Zanea a dva protivníky. Všichni jsou po zuby ozbrojení, takže půjde o skutečně napínavý souboj.
 • Model draka má pohyblivé křídla, nohy a ocas, otevírací tlamu a sedlo, do kterého lze usadit dračího jezdce z řad nindžů.
 • Součástí sady je i parádní surf s plachtou a vystřelovačem, díky kterému si děti mohou vychutnat ještě větší dávku nindžovské akce.
 • Tato propracovaná stavebnice potěší jako narozeninový nebo vánoční dárek milovníky nindžů i všechny děti ve věku od 8 let.
 • Drak měří 15 cm na výšku, 30 cm na délku a 17 cm na šířku – mezi jednotlivými dobrodružstvími se bude skvěle vyjímat na výstavce v dětském pokoji.
 • Podívejte se také na další NINJAGO stavebnice na motivy televizního seriálu: Lloydova motorka do džungle (71745), Vesnice strážců (71747) a Souboj katamaránů na moři (71748).
 • Řada LEGO NINJAGO představuje úžasnou sbírku modelů, které se skvěle hodí na hraní i na výstavku. Děti si navíc prostřednictvím hraní osvojí důležité dovednosti a stanou po boku oblíbených nindža hrdinů.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.
 • LEGO kostky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy, takže o bezpečnost dětí je postaráno.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Drak z džungle
SKU
71746
EAN
5702016889673
UPC
673419336673
Kousky
506
Série
LEGO NINJAGO
Cena LEGO
699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.