LEGO Lloydova motorka do džungle 71745

Jedinen NINJAGO motorka a surf v jednom

lego 71745 lloydova motorka do dzungle
 • 183 Kousky
 • NINJAGO Série
 • 71745 SKU

Se stavebnicí Lloydova motorka do džungle (71745) od LEGO NINJAGO si mohou děti s nadšením přehrávat akční scény z televizního seriálu. Vozidlo 2 v 1 je vybaveno 2 vystřelovači, otevíracím kokpitem, funkčním pérováním a odnímatelný letounem, který lze použít jako surfovací prkno. Fantastické hračky pro fantastická dobrodružství Nindžovská stavebnice nabízí 3 minifigurky: ostrovního Lloyda, ostrovní Nyu a …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 335 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 429 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO NINJAGO

Popis LEGO Lloydova motorka do džungle 71745

Se stavebnicí Lloydova motorka do džungle (71745) od LEGO NINJAGO si mohou děti s nadšením přehrávat akční scény z televizního seriálu. Vozidlo 2 v 1 je vybaveno 2 vystřelovači, otevíracím kokpitem, funkčním pérováním a odnímatelný letounem, který lze použít jako surfovací prkno.

Fantastické hračky pro fantastická dobrodružství

Nindžovská stavebnice nabízí 3 minifigurky: ostrovního Lloyda, ostrovní Nyu a strážce hřmotu, se kterými si děti mohou hrát na napínavá dobrodružství v džungli. Postavy se mohou utkat o vzácný amulet, který je také součástí sady.

Nejlepší dárky pro malé nindži

Stavebnice NINJAGO odlepí děti od obrazovek a přispějí k rozvoji klíčových dovedností do života prostřednictvím hraní – ať už o samotě, nebo s kamarády. Úžasná kolekce nindžovských modelů, mezi kterými nechybí draci, roboti a vozidla, dětem otevírají úžasný svět plný nekončících dobrodružství.

 • Stavebnice LEGO NINJAGO Lloydova motorka do džungle (71745) přináší úžasné nindžovské vozidlo 2 v 1, se kterým mohou děti objevovat nekonečný svět herních možností.
 • Obsahuje 3 minifigurky: ostrovního Lloyda a ostrovní Nyu, kteří jsou ozbrojeni, aby si poradili se strážcem hřmotu, který má k dispozici kopí a štít.
 • Motorka má funkční pérování, otevírací kokpit pro Lloyda, a navíc odnímatelný letoun, který slouží jako surfovací prkno, na kterém do akce vyráží Nya.
 • Tato hračka inspirovaná světem nindžů je určená dětem ve věku od 7 let a přináší zábavný stavitelský zážitek. Zároveň představuje ideální dárek k narozeninám nebo odměnu k jakékoliv příležitosti.
 • Model měří přes 16 cm na výšku, 21 cm na délku a 6 cm na šířku – perfektní velikost pro hraní doma i na cestách.
 • Podívejte se také na další NINJAGO stavebnice na motivy televizního seriálu: Drak z džungle (71746), Vesnice strážců (71747) a Souboj katamaránů na moři (71748).
 • Řada LEGO NINJAGO nabízí úžasnou sbírku neuvěřitelných herních sad, které děti dostanou od obrazovek a prostřednictvím nápaditého hraní je naučí důležité věci do života.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat – člověk ani nutně nemusí být silný jako nindža.
 • LEGO kostky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy, takže si můžete být jistí, že děti jsou v bezpečné společnosti.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Lloydova motorka do džungle
SKU
71745
EAN
5702016889239
UPC
673419336574
Kousky
183
Série
LEGO NINJAGO
Cena LEGO
335 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.