LEGO Overlordův drak 71742

Pardn LEGO NINJAGO stavebnice s modelem draka

lego 71742 overlorduv drak
 • 372 Kousky
 • NINJAGO Série
 • 71742 SKU

Se stavebnicí Overlordův drak (71742) si mohou malí nindžové přehrávat akční scény z 2. řady seriálu LEGO NINJAGO. Díky pohyblivým nohám, hlavě a křídlům vyzbrojeným čepelemi drak poslouží jako inspirace pro celou řadu kreativních příběhů. Nekonečné vzrušení pro mladé stavitele. Polohovatelný model draka je doplněn 2 minifigurkami: zlatým nindžou Lloydem s katanou na zádech a Overlordem …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO NINJAGO

Popis LEGO Overlordův drak 71742

Se stavebnicí Overlordův drak (71742) si mohou malí nindžové přehrávat akční scény z 2. řady seriálu LEGO NINJAGO. Díky pohyblivým nohám, hlavě a křídlům vyzbrojeným čepelemi drak poslouží jako inspirace pro celou řadu kreativních příběhů.

Nekonečné vzrušení pro mladé stavitele
Polohovatelný model draka je doplněn 2 minifigurkami: zlatým nindžou Lloydem s katanou na zádech a Overlordem s vlastní ostrou zbraní. Děti se tak mohou pustit do přehrávání vzrušujících bitev ve vzduchu i na zemi a rozhodnout o tom, zda dobro zvítězí nad zlem.

Unikátní hračky pro kreativní děti
Hračky LEGO NINJAGO otevírají dětem bránu nekonečné zábavy. Děti se podívají do vzrušujícího fantastického světa, kde se po boku oblíbených hrdinů postaví zlu a budou si moci hrát s celou řadou propracovaných modelů draků, letounů a vozidel.

 • Sada LEGO NINJAGO Legacy 71742 Overlordův drak nabízí parádní polohovatelný model draka, se kterým si děti vychutnají hodiny zábavy.
 • Působivý model draka je doplněn o 2 minifigurky z 2. série seriálu LEGO NINJAGO. Nechybí zde Overlord se svou čepelí a zlatý nindža Lloyd s katanou na zádech.
 • Zábavný model draka má polohovatelnou hlavu, nohy a křídla vyzbrojená čepelemi, díky čemuž si fanoušci světa NINJAGO užijí dynamické příběhy ve vzduchu i na zemi.
 • Akční stavebnice nabízí obohacující stavitelský zážitek pro děti od 7 let a představuje perfektní LEGO dárek, díky kterému se dětem splní sen stát se nindžou.
 • Overlordův drak měří přes 12 cm na výšku, 46 cm na délku a 45 cm na šířku. Až bitevní vřava utichne, bude se skvěle vyjímat na výstavce v pokojíčku.
 • Řada LEGO NINJAGO nabízí úžasnou sbírku skvělých herních sad, které vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. Stavebnice jim navíc umožní získat po boku oblíbených nindžů spoustu užitečných dovedností do života.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat. Dovednosti nindži nejsou nutným předpokladem!
 • LEGO kostky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy, takže děti jsou v bezpečných rukou.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Overlordův drak
SKU
71742
EAN
5702016974539
Kousky
372
Série
LEGO NINJAGO
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.