LEGO Zahrady v NINJAGO City 71741

Velkolep model domu nind od LEGO NINJAGO

lego 71741 zahrady v ninjago city
 • 5686 Kousky
 • NINJAGO Série
 • 71741 SKU

Před deseti lety ožil vzrušující svět LEGO Ninjago. Vzrušující svět plný ninjů, padouchů a krvelačných dobrodružství. Na oslavu desátého výročí světa Ninjago vydá společnost LEGO 14. ledna 2021 sadu Ninjago City Gardens. LEGO 71741 bude sada plná překvapení. Sen každého fanouška Ninjago. Překvapí vás detaily Sada Ninjago City Gardens je plná zajímavých, překvapivých a okouzlujících detailů. V …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -23% 6 809 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 8 899 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 9 439 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO NINJAGO

Popis LEGO Zahrady v NINJAGO City 71741

Před deseti lety ožil vzrušující svět LEGO Ninjago. Vzrušující svět plný ninjů, padouchů a krvelačných dobrodružství. Na oslavu desátého výročí světa Ninjago vydá společnost LEGO 14. ledna 2021 sadu Ninjago City Gardens. LEGO 71741 bude sada plná překvapení. Sen každého fanouška Ninjago.

Překvapí vás detaily

Sada Ninjago City Gardens je plná zajímavých, překvapivých a okouzlujících detailů. V Ninjago City Gardens najdete nejen dům nindžů o výšce nejméně tří pater, ale také zmrzlinárnu, muzeum a skutečné velitelské centrum nindžů. Dokonce byla přidána i skrytá místnost. Dokážete ji najít?

Sada je modulární, což znamená, že můžete snadno rozebrat jednotlivá patra. Ke všemu tak máte snadný přístup, můžete si to prohlížet nebo si s tím samozřejmě hrát. Stavebnice LEGO 71741 se skládá z 5685 dílků. Najdete zde nejroztomilejší doplňky a nejkrásnější detaily související s historií nindžů.

Kombinace s dalšími sadami

Před několika lety vydala společnost LEGO sady Ninjago City a Ninjago City Docks. Obě sady vycházely z filmu Ninjago a byly mezi fanoušky Ninjago a LEGO nesmírně populární. Sady lze vzájemně propojit, a vytvořit tak ještě více zábavy při stavění a hraní. Na tom staví společnost LEGO se sadou Ninjago City Gardens.

Stavebnici LEGO 71741 lze také propojit s ostatními sadami Ninjago City. U starších fanoušků LEGO Ninjago to jistě vyvolá velkou nostalgii, ale i u nových fanoušků to jistě může zvýšit zábavnost hraní.

Kromě sad Ninjago City vydala společnost LEGO v průběhu let ještě více stavebnic Ninjago LEGO. Tyto sady se samozřejmě skvěle hodí i k sadám Ninjago City Gardens. Ponořte se zcela do tohoto zajímavého světa a vymýšlejte ta nejnapínavější nindža dobrodružství.

Hodiny zábavy při stavění a hraní

I když máte pouze zahrady Ninjago City, budete mít ke stavění více než dost. Domeček pro nindži je vysoký 73 cm, dlouhý 44 cm a široký 33 cm. Díky tomu je stavba skutečně atraktivní a zajistí hodiny zábavy při stavění.

Abyste si zábavu ještě více užili, dostanete se sadou nejméně 19 minifigurek. Všechny ninji a některé jejich spojence najdete v krabici. Nejvýjimečnější minifigurkou, kterou najdeš ve stavebnici LEGO 71741, je exkluzivní zlatý Wu Legacy. Tato figurka byla vytvořena speciálně na počest desátého výročí Ninjago a najdete ji pouze v této sadě. Povinná výbava pro opravdové fanoušky Ninjago.

Nezapomenutelný dárek k narozeninám

Městské zahrady Ninjago jsou dokonalým způsobem, jak oslavit desáté narozeniny oblíbeného světa. Množství detailů, zábavné minifigurky a velikost sady odpovídají velikosti a působivosti světa Ninjago.

Jedná se o poměrně složitou stavebnici, proto je na krabici uveden doporučený věk 14+. Tento stavební projekt je však velmi vhodný i pro dospělé nebo fanoušky Ninjago. Jste připraveni cítit se jako skutečný nindža?

 • Stavebnice Zahrady v NINJAGO City (71741) přináší model třípatrového domů nindžů, se kterým si malí hrdinové mohou hrát nebo si ho vystavit na oslavu 10. výroční světa NINJAGO.
 • Součástí sady je neuvěřitelných 19 minifigurek, mezi kterými nechybí mladý Lloyd, Kai, Zane, Cole, Jay, Nya, původní Wu, Misako, Ronin, Hai, Cece, Mei, Tito a další.
 • Model nabízí spoustu místností, včetně cukrárny se zmrzlinou a Chenova bistra s nudlemi, velitelské místnosti nindžů nebo muzea. Všude najdete spoustu doplňků a detailů inspirovaných bohatou nindža historií.
 • Každé patro je samostatné a plně přístupné pro hraní. Na zádní straně modelu je také žebřík.
 • Tato nindžovská stavebnice s 5685 dílky představuje skvělý dárek k narozeninám pro všechny nadšené fanoušky LEGO sad a světa NINJAGO. Navíc si můžete s dětmi vychutnat radost ze společného stavění.
 • Dům nindžů měří přes 73 cm na výšku, 44 cm na délku a 33 cm na šířku, což z něj dělá skutečně luxusní výstavní kousek.
 • Obsahuje zlatou sběratelskou minifigurku Wua z edice Legacy na oslavu 10. výročí stavebnic LEGO NINJAGO.
 • LEGO NINJAGO nabízí úžasnou sbírku skvělých modelů – roboty, draky, vozidla i lodě – které se skvěle hodí na hraní i na výstavku.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat. A nemusíte být nutně nindža!
 • LEGO kostky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy na světě, takže garantujeme, že LEGO stavebnice jsou naprosto bezpečné.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Zahrady v NINJAGO City
SKU
71741
UPC
673419339407
Kousky
5686
Série
LEGO NINJAGO
Stáří
14+ let
Cena LEGO
8 799 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.