LEGO Turnaj živlů 71735

Velkolep LEGO NINJAGO stavebnice s modelem chrmu

lego 71735 turnaj zivlu
 • 283 Kousky
 • NINJAGO Série
 • 71735 SKU

Dopřejte dětem možnost prožít strhující bitvy ze 4. řády seriálu LEGO NINJAGO díky stavebnici Turnaj živlů (71735). Propracovaný model chrámu nabízí různé typy bojových plošin, zbraně a sběratelské nefritové čepele. Perfektní nindža sada pro kreativní hraní se spoustou představivosti. Obsahuje 7 minifigurek – v sadě nechybí Kai, Jay, legendární Lloyd, mistři živlů Bolobo, Jacob a Gravis …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -11% 649 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 729 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 209 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO NINJAGO

Popis LEGO Turnaj živlů 71735

Dopřejte dětem možnost prožít strhující bitvy ze 4. řády seriálu LEGO NINJAGO díky stavebnici Turnaj živlů (71735). Propracovaný model chrámu nabízí různé typy bojových plošin, zbraně a sběratelské nefritové čepele.

Perfektní nindža sada pro kreativní hraní se spoustou představivosti
Obsahuje 7 minifigurek – v sadě nechybí Kai, Jay, legendární Lloyd, mistři živlů Bolobo, Jacob a Gravis a proradný Eyezor. Díky tomu dává tato stavebnice dětem možnost hrát si na vzrušující bitvy a náročný nindžovský výcvik. V balení najdete i zlatou sběratelskou minifigurku Lloyda z edice Legacy, která představuje novinku pro leden 2021, kdy stavebnice NINJAGO oslaví 10 let. Zlatá minifigurka je navíc doplněna o speciální podstavec.

Nejlepší nápady na dárky pro kreativní děti
Stavebnice LEGO NINJAGO dávají dětem možnost ponořit se akčního fantasy světa, kde se po boku oblíbených nindža hrdinů naučí spoustu věcí do života, postaví se zlým protivníkům a užijí si spoustu zábavy při hraní s parádními modely nindžovských draků, robotů a budov.

 • Stavebnice LEGO NINJAGO Turnaj živlů (71735) z edice Legacy obsahuje propracovaný a interaktivní model chrámu, ve kterém mohou děti absolvovat nindžovský výcvik a uspořádat souboje o vzácné odměny.
 • V této nindža sadě nechybí 7 minifigurek: nindžové Jay, Kai, legendární Lloyd, mistři živlů Bolobo, Gravis a Jacob, a zlý Eyezor ze 4. řady televizního seriálu.
 • Model nindžovského chrámu obsahuje bojovou plošinu a platformu pro výcvik boje se zbraní. Skvělý je také spinner a kolekce sběratelských nefritových čepelí.
 • Obsahuje zlatou sběratelskou minifigurku Lloyda na oslavu 10 let hraček NINJAGO.
 • Speciální zlaté sběratelské minifigurky najdete i v dalších NINJAGO sadách: Odstřelovač balvanů (71736), Kaiův červený bourák (71737) a Zane a bitva s titánskými roboty (71738).
 • Tato stavebnice se 283 dílky a sběratelskými postavami představuje zábavný dárek nebo skvělou odměnu pro holky a kluky od 6 let, kteří zbožňují svět NINJAGO.
 • Model nindžovského chrámu měří přes 17 cmna výšku, 16 cm na šířku a 24 cm do hloubky – díky těmto rozměrům se jedná o sadu, se kterou si děti mohou hrát doma i na cestách.
 • LEGO NINJAGO – to je úžasná kolekce parádních hraček, které dětem nabízí hodiny kreativního hraní, během kterého se po boku oblíbených nindža hrdinů naučí spoustu věcí do života.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat. Dovednosti nindži nejsou nutným předpokladem!
 • LEGO kostky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy na světě, takže hraní si s LEGO stavebnicemi je naprosto a garantovaně bezpečné.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Turnaj živlů
SKU
71735
EAN
5702016888744
UPC
673419336246
Kousky
283
Série
LEGO NINJAGO
Cena LEGO
729 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.