LEGO Kaiova motorka s čepelemi 71734

Akn model motorky, kter dti seznm se stavnm

lego 71734 kaiova motorka s cepelemi
 • 54 Kousky
 • NINJAGO Série
 • 71734 SKU

Úžasná Kaiova motorka s čepelemi (71734) dětem pomůže rozvíjet jejich stavitelské dovednosti. V sadě na ně čeká motorka, katapult, který střílí, a 2 minifigurky, takže malé stavitele čeká hromada legrace. Naučte se stavět s LEGO stavebnicemi pro začátečníky. Tato LEGO hračka je speciálně navržena tak, aby dětem od 4 let poskytla skvělý stavitelský a herní zážitek. …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -8% 219 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 239 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 287 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO NINJAGO

Popis LEGO Kaiova motorka s čepelemi 71734

Úžasná Kaiova motorka s čepelemi (71734) dětem pomůže rozvíjet jejich stavitelské dovednosti. V sadě na ně čeká motorka, katapult, který střílí, a 2 minifigurky, takže malé stavitele čeká hromada legrace.

Naučte se stavět s LEGO stavebnicemi pro začátečníky
Tato LEGO hračka je speciálně navržena tak, aby dětem od 4 let poskytla skvělý stavitelský a herní zážitek. V krabici najdou sáčky, v nichž v každém jsou kostky k sestavení jednoho z modelů a jedné postavy. Děti tak snadno vytvoří vše, co potřebují pro hraní akčních příběhů. Pomůže jim také kostka pro začátečníky, která jim dá základ do stavění.

Zábava pro celou rodinu
LEGO stavebnice 4+ představují skvělou příležitost, jak si dospělí mohou užít stavění s dětmi. Ty celým tvůrčím procesem hladce provede jednoduchý obrázkový návod. K sadě je k dispozici také nástroj Instructions PLUS v LEGO aplikaci s návody ke stavění. Tento interaktivní průvodce vám poskytne funkce přiblížení, průhledového režimu a otáčení modelu, takže si malí stavitelé tvoření užijí ještě více.

 • Stavebnice LEGO NINJAGO Kaiova motorka s čepelemi (71734) děti seznámí se stavěním, aby se pak mohly vrhnout na přehrávání napínavých dobrodružství s motorkou a funkčním katapultem.
 • Sada obsahuje 2 minifigurky: nindžu Kaie a zlovolného hadího válečníka Rattla, a navíc kostku pro začátečníky, která dětem pomůže se stavěním.
 • Děti si mohou přehrávat napínavé bitvy s motorkou nindži a Rattlou a jeho katapultem.
 • Znáte dítě starší 4 let, které si zaslouží parádní odměnu? Tato stavebnice představuje perfektní narozeninový či vánoční dárek, který zaručí bezpočet hodin zábavy.
 • Kaiova motorka měří přes 4 cm na výšku, 11 cm na délku a 5 cm na šířku – a jedná se o parádní výstavní kousek do dětského pokojíčku.
 • Jednoduchý obrázkový návod děti provede stavěním bez zádrhelů.
 • Děti si mohou vychutnat ještě větší stavitelský zážitek díky digitálnímu návodu Instructions PLUS, který nabízí speciální zobrazovací nástroje.
 • Stavebnice z edice 4+ představují skvělý způsob, jakse děti mohou seznámit se stavěním z kostek – a samozřejmě se může přidat i zbytek rodiny⁠.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat –⁠ nindžovské chvaty a síly nejsou potřeba!
 • LEGO kostky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy, takže si můžete být jisti, že jsou děti v bezpečné společnosti.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kaiova motorka s čepelemi
SKU
71734
EAN
5702016912555
UPC
673419339360
Kousky
54
Série
LEGO NINJAGO
Cena LEGO
239 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.