LEGO Bugina do džungle 71700

Zbavn model buginy a minifigurka Lloyda pro akn zvodn

lego 71700 bugina do dzungle
 • 127 Kousky
 • NINJAGO Série
 • 71700 SKU

Tento model (71700) nadchne děti, které zbožňují klasické dobrodružné sady od LEGO NINJAGO Legacy a mají slabost pro buginy. Poté, co ho postaví, si mohou vymýšlet napínavé akční scény z Turnaje živlů a poslat akční figurku Lloyda na epická dobrodružství do džungle. Nový a vzrušující způsob, jak mohou děti stavět parádní modely Návod Instructions PLUS nabízí digitální …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 239 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 239 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO NINJAGO

Popis LEGO Bugina do džungle 71700

Tento model (71700) nadchne děti, které zbožňují klasické dobrodružné sady od LEGO NINJAGO Legacy a mají slabost pro buginy. Poté, co ho postaví, si mohou vymýšlet napínavé akční scény z Turnaje živlů a poslat akční figurku Lloyda na epická dobrodružství do džungle.

Nový a vzrušující způsob, jak mohou děti stavět parádní modely

Návod Instructions PLUS nabízí digitální a interaktivní pokyny pro sestavení tohoto modelu do džungle. Tento návod je k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO Life a nabízí nástroje pro přibližování a otáčení, aby tento parádní LEGO model mohly postavit i malé děti.

Nejlepší stavebnice pro děti

Dobrodružné sady od LEGO NINJAGO dětem otevírají bránu do akčního světa, v němž se mohou vyjádřit prostřednictvím nezávislého hraní a vymýšlet si příběhy s nindža bojovníky. Malé děti se mohou těšit na nekonečnou porci zábavy s nindža hračkami, mezi něž patří modely do džungle, trysková letadla, draci, NINJAGO vozidla a další.

 • Sada od LEGO NINJAGO Legacy s modelem buginy do džungle a akční figurkou Lloyda ze 4. řady televizního seriálu. Děti, které milují nindža modely, se mohou těšit na hodiny nezávislého hraní nebo dovádění s kamarády.
 • Tato stavebnice pro děti obsahuje model buginy s velkými gumovými pneumatikami a minifigurku nindža bojovníka Lloyda držícího zlatý meč. Děti mají k dispozici vše, co potřebují pro přehrávání scén z Turnaje živlů.
 • Tato moderní verze buginy do džungle ze seriálu NINJAGO Mistři Spinjitzu nabízí parádní funkci tlumení – stačí na model zatlačit a sledovat, jak vyskočí. Děti mohou pořádat závody nebo si tyto modely vystavit u sebe v pokojíčku.
 • Tato výborná stavebnice se 127 dílky nabízí pohlcující stavitelský zážitek pro kluky a holky od 7 let a může posloužit i jako narozeninový dárek pro děti. Tento model probudí kreativitu v dětech, které obdivují tým mladých nindžů.
 • Tato nindžovská stavebnice od LEGO NINJAGO a minifigurky nindžů mají ideální velikost na to, aby bylo možné hrát si s nimi doma nebo si je vzít kamkoli s sebou. Model buginy měří 7 cm na výšku, 14 cm na délku a 8 cm na šířku.
 • S tímto nindža modelem není třeba plýtvat časem na shánění baterií! Baterie jsou naprostou zbytečností – tato sada potřebuje akorát aktivní dětskou představivost.
 • Návod v tištěné podobě je sice praktický, ale LEGO sady jsou nyní vylepšené o digitální pokyny Instructions PLUS v rámci aplikace LEGO Life. Nabízejí režim přiblížení, otáčení a speciální neviditelný režim, který dětem pomůže při stavění.
 • Sběratelské akční stavebnice od LEGO NINJAGO dětem otevírají bránu do vzrušujícího světa fantastické akce a umožňují jim vymýšlet si příběhy s jejich oblíbenými nindži.
 • LEGO kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy již více než 60 let, což zaručuje, že jsou vždy konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné rozebírání – ať už zde na Zemi, nebo v městečku NINJAGO City!
 • Tyto LEGO kostky a dílky prošly přísnými testy a splňují ty nejvyššíglobální standardy týkající se bezpečnosti a kvality. S LEGO stavebnicemi můžete být klidní.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Bugina do džungle
SKU
71700
EAN
5702016616866
UPC
673419318075
Kousky
127
Série
LEGO NINJAGO
Cena LEGO
239 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.