LEGO Super Mario 64: akční kostka s otazníkem 71395

Akn kostka s otaznkem pln pekvapen z videohry Super Mario 64

lego 71395 super mario 64 akcni kostka s otaznikem
 • 2064 Kousky
 • Super Mario Série
 • 71395 SKU

Postavte si LEGO model akční kostky s otazníkem (71395) z videohry Super Mario 64 a připomeňte si krásná dobrodružství. Po dvaceti pěti letech od uvedení videohry Super Mario 64 nyní máte příležitost postavit si akční kostku s otazníkem, ve které se ukrývají známé úrovně ze hry: Peach’s Castle, Bob-omb Battlefield, Cool, Cool Mountain …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 5 099 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Super Mario

Popis LEGO Super Mario 64: akční kostka s otazníkem 71395

Postavte si LEGO model akční kostky s otazníkem (71395) z videohry Super Mario 64 a připomeňte si krásná dobrodružství. Po dvaceti pěti letech od uvedení videohry Super Mario 64 nyní máte příležitost postavit si akční kostku s otazníkem, ve které se ukrývají známé úrovně ze hry: Peach’s Castle, Bob-omb Battlefield, Cool, Cool Mountain a Lethal Lava Trouble. Nechybí ani 10 mikrofigurek kultovních postav, které můžete umístit do propracovaného modelu.

Interaktivní hraní
Tato stavebnice je dodávána s podrobným návodem na stavění a skvěle tak poslouží jako fantastický dárek pro všechny fandy hry Super Mario. Když do hry přidáte figurku LEGO Maria nebo figurku LEGO Luigiho ze startovacích setů 71360/71387 (prodávány samostatně), můžete se pustit do interaktivního hraní. Pokud pak nasbíráte 10 ukrytých hvězd Power Star, můžete se těšit na tajné reakce a mnohem více.

Nekonečné možnosti
Řada LEGO Super Mario přináší startovací sety, rozšiřující sady a oblečky, které vám umožní stavět, přestavovat a neustále rozvíjet jedinečné herní úrovně.

 • Vzdejte hold klasické videohře Super Mario 64 a postavte si LEGO model akční kostky s otazníkem (71395) k hraní i na výstavku.
 • Součástí sady je 10 mikrofigurek LEGO Super Mario: Mario, Yoshi, Princess Peach, King Bob-omb, Chain Chomp, Big Bully, Mr. I, Lakitu, Penguin a Baby Penguin.
 • Model akční kostky s otazníkem měří přes 18 cm na výšku, šířku a do hloubky a ukrývá 4 detailní úrovně ze hry Super Mario 64: Peach’s Castle, Bob-omb Battlefield, Cool, Cool Mountain a Lethal Lava Trouble.
 • Když do hry přidáte figurku LEGO Maria nebo figurku LEGO Luigiho ze startovacích setů 71360/71387 (prodávány samostatně), můžete se pustit do interaktivního hraní. Pokud pak nasbíráte 10 ukrytých hvězd Power Star, můžete se těšit na tajné reakce a mnohem více.
 • Tato sběratelská stavebnice LEGO čítající 2064 dílků představuje skvělý dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné události pro fandy hry Super Mario 64, všechny milovníky videoher a nadšence do retro stylu.
 • V sadě najdete podrobný návod na stavění, takže i fanda LEGO Super Mario, který je ve stavění s kostkami LEGO nováčkem, zvládne model hravě složit.
 • Stavebnice LEGO Super Mario je součástí kolekce prémiových modelů LEGO navržených pro dospělé, kteří milují zábavné, tvůrčí, kreativní projekty.
 • Dílky LEGO splňují přísné oborové standardy, díky čemuž je lze vždy snadno spojit a pevně drží.
 • Kostky a dílky LEGO testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Super Mario 64: akční kostka s otazníkem
SKU
71395
UPC
673419339032
Kousky
2064
Série
LEGO Super Mario
Stáří
18+ let
Cena LEGO
4 899 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.