LEGO Nintendo Entertainment System 71374

Postavte si starou konzoli Nintendo Entertainment System z LEGO kostek!

lego 71374 nintendo entertainment system
 • 2646 Kousky
 • Super Mario Série
 • 71374 SKU

Máte rádi videohry? Hrávali jste Super Mario Bros.? Nebo si jen chcete vychutnat zábavný kreativní projekt? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli kladně, pak je stavebnice LEGO Nintendo Entertainment System (71374) pro vás tou pravou. Autentická a interaktivní. Konzole NES z kostek má spoustu realistických detailů, včetně otvoru pro herní kazetu s funkcí zamykání …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -25% 5 099 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz -21% 5 389 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -12% 5 999 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 6 899 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Super Mario

Popis LEGO Nintendo Entertainment System 71374

Máte rádi videohry? Hrávali jste Super Mario Bros.? Nebo si jen chcete vychutnat zábavný kreativní projekt? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli kladně, pak je stavebnice LEGO Nintendo Entertainment System (71374) pro vás tou pravou.

Autentická a interaktivní
Konzole NES z kostek má spoustu realistických detailů, včetně otvoru pro herní kazetu s funkcí zamykání a ovladače s připojovacím kabelem a zástrčkou. V sadě krom konzole nechybí ani retro televize, na které běhá osmibitový Mario, a akční kostka pro LEGO Maria (figurka není součástí balení, najdete ji ve startovacím setu LEGO Super Mario – 71360), která způsobí, že hrdina bude reagovat na nepřátele, překážky a bonusy na obrazovce, stejně jako ve hře Super Mario Bros.

Kreativní zábava
Tento jedinečný model je součástí kolekce LEGO stavebnic pro dospělé a představuje opravdu skvělý dárek na výstavku – ať už máte v plánu potěšit blízkého kreativce, nebo chcete udělat radost sami sobě.

 • Postavte si z LEGO kostek retro konzoli a televizor se hrou Super Mario Bros. se sadou Nintendo Entertainment System (71374) a vychutnejte si nostalgické vzpomínky na legendární hru.
 • Televizor je vybaven rolovací obrazovkou, kterou můžete ovládat klikou, a pokud na akční kostku umístíte LEGO Maria (figurka není součástí balení), bude reagovat na nepřátele, překážky a bonusy na obrazovce.
 • Vytvořte si z LEGO kostek slavnou konzoli NES se všemi autentickými detaily, včetně ovladače a slotu pro sestavitelnou herní kazetu s realistickou funkcí zamykání. Tato sada zaručeně potěší všechny fanoušky hry Super Mario Bros..
 • Ať už jste na NES hrávali, milujete retro věci, nebo si jen chcete vychutnat pohlcující a zábavný kreativní projekt, u kterého si odpočinete, tato stavebnice s 2646 dílky je pro vás tím pravým.
 • Sestavitelný televizor měří přes 22,5 cm na výšku, 23,5 cm na šířku a 16 cm do hloubky a společně s modelem NES se bude vyjímat na výstavce, ať už doma, nebo v kanceláři. Také se jedná o perfektní LEGO dárek pro všechny milovníky videoher.
 • Nejsou potřeba žádné baterie – stavebnice ožije v kombinaci s LEGO figurkou Maria ze startovacího setu LEGO Super Mario Dobrodružství s Mariem (71360).
 • Jednoduchý návod vám pomůže model hravě sestavit, i když jste ve světě LEGO stavebnic nováčky. Součástí sady je také ilustrovaná brožurka o konzoli Nintendo Entertainment System a klasických videohrách, které jste si na ni mohli zahrát.
 • Tato sběratelská stavebnice pro dospělé je součástí sbírky inspirativních LEGO sad určených vám, náročným kutilům, kteří se poohlížíte po dalším pohlcujícím kreativním projektu.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice ty nejvyšší standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a vždy umožňovaly snadné skládání a rozebírání.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a pečlivě analyzujeme, abychom zajistili, že tato unikátní LEGO stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy z hlediska bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Nintendo Entertainment System
SKU
71374
UPC
673419319560
Kousky
2646
Série
LEGO Super Mario
Stáří
18+ let
Cena LEGO
6 799 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.