LEGO 71031 Minifigurky: Studio Marvel

Potěšte fanouška superhrdinů sběratelskými minifigurkami!

lego 71031 minifigurky studio marvel
  • 10 Kousky
  • Minifigurky Série
  • 71031 SKU

Ještě více neuvěřitelných postav! Sbírejte sáčky ze série LEGO® Minifigurky: Studio Marvel (71031), které si můžete vystavit nebo s jejich pomocí rozšířit již tak rozsáhlé herní možnosti. Úžasný dáreček pro děti a fanoušky všech věkových kategorií. Co na vás v sáčku čeká? 1 z 12 jedinečných sestavitelných minifigurek, a k tomu navíc 1 nebo více doplňků. …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 99 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 2 339 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minifigurky

Popis LEGO 71031 Minifigurky: Studio Marvel

  • Ještě více neuvěřitelných postav! Sbírejte sáčky ze série LEGO Minifigurky: Studio Marvel (71031), které si můžete vystavit nebo s jejich pomocí rozšířit již tak rozsáhlé herní možnosti. Úžasný dáreček pro děti a fanoušky všech věkových kategorií.
  • Co na vás v sáčku čeká? 1 z 12 jedinečných sestavitelných minifigurek, a k tomu navíc 1 nebo více doplňků. Dokonalý přírůstek do každé LEGO sbírky, kterým se můžete pochlubit nebo se jím inspirovat při přehrávání nových příběhů.
  • LEGO minifigurky osloví všechny děti od 5 let. Podnítí jejich představivost a pomohou jim rozvíjet kreativitu a sebedůvěru prostřednictvím hry – ať už se na tvůrčí dobrodružství vydají samotné, nebo s kamarády.
  • Tyto kvalitní sestavitelné minifigurky a doplňky z limitované edice poslouží jako speciální dárek nebo překvapení, které obohatí stávající sady o ještě více akce.
  • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky striktní normy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání.
  • LEGO dílky pouštíme na zem, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili soulad s těmi nejpřísnějšími bezpečnostními normami.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Minifigurky: Studio Marvel
SKU
71031
EAN
5702016912722
UPC
673419339018
Kousky
10
Série
LEGO Minifigurky
Cena LEGO
99 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.