LEGO Ohnivá kaskadérská motorka 60311

Kaskadrsk akce s hasikou Freyou McCloudovou z televiznho serilu LEGO City!

lego 60311 ohniva kaskaderska motorka
 • 11 Kousky
 • City Série
 • 60311 SKU

Zažehněte jiskru dětské kreativity s ohnivou kaskadérskou motorkou LEGO City (60311). V sadě najdete úžasnou motorku se setrvačníkem, s níž můžete předvádět impozantní kaskadérské kousky, a minifigurku Freyi McCloudové, hrdinné hasičky z televizního seriálu LEGO City Dobrodružství – hodiny zábavy zaručeny! Stavebnice s nástrojem PLUS pro děti od 5 let!. K této stavebnici děti získají srozumitelný …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 137 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 161 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Ohnivá kaskadérská motorka 60311

Zažehněte jiskru dětské kreativity s ohnivou kaskadérskou motorkou LEGO City (60311). V sadě najdete úžasnou motorku se setrvačníkem, s níž můžete předvádět impozantní kaskadérské kousky, a minifigurku Freyi McCloudové, hrdinné hasičky z televizního seriálu LEGO City Dobrodružství – hodiny zábavy zaručeny!

Stavebnice s nástrojem PLUS pro děti od 5 let!
K této stavebnici děti získají srozumitelný návod a také digitálního průvodce Instructions PLUS! Ten je součástí bezplatné aplikace LEGO s návody na stavění pro chytré telefony a tablety. Interaktivní návod na stavění s úžasnými nástroji přibližování a otáčení z dětí udělá opravdové mistry stavitele.

Děti ve světe plném akce!
Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa, kde na ně čekají motorky se setrvačníkem, parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy. O inspiraci k přehrávání dramatických příběhů a scénářů tak nebude nouze. Parádní stavebnice LEGO City Stuntz můžete kombinovat pro ještě větší porci dobrodružství!

 • Se stavebnicí Ohnivá kaskadérská motorka od LEGO City (60311), ve které na vás čeká skvělá motorka se setrvačníkem a hrdinka Freya McCloudová z televizního seriálu LEGO City, si děti mohou přehrávat akční kaskadérská vystoupení.
 • Co děti najdou v krabici? Všechny dílky potřebné k sestavení kaskadérské motorky se setrvačníkem, a navíc také minifigurku hasičky Freyi McCloudové ze seriálu LEGO City Dobrodružství.
 • Děti potlačí motorku, aby aktivovaly setrvačník, a pak ji vyšlou na dechberoucí skoky, budou s ní provádět vzrušující kousky a těšit se na napínavé dopady.
 • Ohnivá kaskadérská motorka od LEGO City představuje skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro fandy kaskadérů a děti ve věku od 5 let.
 • Motorka po sestavení měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na délku a necelé 2 cm na šířku.
 • Zkombinujte tento model s dalšími stavebnicemi LEGO City Stuntz a užijte si ještě více vzrušujícího dobrodružství a akce!
 • Sada obsahuje tištěný návod a k dispozici vám bude také digitální průvodce Instructions PLUS, který je součástí bezplatné aplikace LEGO s návody pro chytrá zařízení. Díky tomuto nástroji bude pro děti stavění z kostek skutečně hračka!
 • Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa kaskadérů, kde na ně čeká spousta úžasných vozidel a zábavných postav, které je inspirují k přehrávání nápaditých příběhů a scénářů ze skutečného života.
 • Již od roku 1958 jsou všechny kostky a dílky LEGO vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a aby se s nimi dobře hrálo.
 • Stavebnice LEGO procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Ohnivá kaskadérská motorka
SKU
60311
EAN
5702017024233
Kousky
11
Série
LEGO City
Cena LEGO
137 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.