LEGO Kaskadérská motorka se selfie tyčí 60309

Dechberouc kaskadrsk akce se zbavnm televiznm hrdinou LEGO City

lego 60309 kaskaderska motorka se selfie tyci
 • 14 Kousky
 • City Série
 • 60309 SKU

Děti, které zbožňují akční hračky, si kaskadérskou motorku se selfie tyčí od LEGO City (60309) doslova zamilují. V sadě je čeká motorka se setrvačníkem, s níž mohou předvádět úžasné triky a skoky. Nechybí ani zábavná postava z televizního seriálu LEGO City Dobrodružství, Spotlight, který se svou selfie tyčí natáčí všechny své kaskadérské kousky. Zábavný model pro …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 137 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 161 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Kaskadérská motorka se selfie tyčí 60309

Děti, které zbožňují akční hračky, si kaskadérskou motorku se selfie tyčí od LEGO City (60309) doslova zamilují. V sadě je čeká motorka se setrvačníkem, s níž mohou předvádět úžasné triky a skoky. Nechybí ani zábavná postava z televizního seriálu LEGO City Dobrodružství, Spotlight, který se svou selfie tyčí natáčí všechny své kaskadérské kousky. Zábavný model pro děti od 5 let

K této stavebnici získáte srozumitelný návod a také digitálního průvodce Instructions PLUS, který je k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO s návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S těmito interaktivními pokyny, které nabízí také nástroje přibližování a otáčení modelu, se děti co nevidět stanou opravdovými stavitelskými mistry!

Děti v záři reflektorů!
Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa, ve kterém na ně čekají motorky se setrvačníkem, parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy. Malí stavitelé tak budou mít spoustu inspirace k přehrávání příběhů ze skutečného života. Stavebnice LEGO City Stuntz můžete kombinovat pro ještě větší porci dobrodružství!

 • Nechte dětskou představivost vzlétnout k nebesům spolu s kaskadérskou motorkou se selfie tyčí od LEGO City (60309) – nechybí motorka se setrvačníkem a výstřední hrdina Spotlight, kterého děti znají ze seriálu LEGO City.
 • Co děti najdou v krabici? Všechny dílky potřebné k sestavení kaskadérské motorky se setrvačníkem, a navíc také minifigurku zábavného milovníka selfie, Spotlighta, kterého znáte ze seriálu LEGO City Dobrodružství.
 • Děti potlačí motorku, aby aktivovaly setrvačník, a pak s ní budou provádět napínavé triky.
 • Stavebnice Kaskadérská motorka se selfie tyčí od LEGO City představuje skvělý narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro fandy kaskadérů a děti ve věku od 5 let.
 • Motorka po sestavení měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na délku a necelé 2 cm na šířku.
 • Zkombinujte tento model s dalšími stavebnicemi LEGO City Stuntz a užijte si ještě více vzrušujícího dobrodružství a akce!
 • Sada obsahuje tištěné pokyny k sestavení modelu a k dispozici budete mít také průvodce Instructions PLUS, který najdete v bezplatné aplikaci LEGO s návody na stavění pro chytrá zařízení. Tento interaktivní návod zajistí, že děti stavění z LEGO kostek zvládnou levou zadní!
 • Stavebnice LEGO City Stuntz přináší dětem parádní modely vozidel a zábavné postavy, s nimiž se ponoří do víru akce a budou si přehrávat vzrušující příběhy a scénáře inspirované skutečným životem.
 • Všechny kostky a dílky LEGO jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a aby se s nimi dobře hrálo – a to již od roku 1958.
 • Stavebnice LEGO procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje náročné bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kaskadérská motorka se selfie tyčí
SKU
60309
EAN
5702017028002
Kousky
14
Série
LEGO City
Cena LEGO
137 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.