LEGO Pobřežní policie a jednotka hasičů 60308

Policejn a hasisk dobrodrustv pro dti

lego 60308 pobrezni policie a jednotka hasicu
 • 297 Kousky
 • City Série
 • 60308 SKU

Děti, které si potrpí na akční hraní, si stavebnici Pobřežní policie a jednotka hasičů (60308) od LEGO City nade vší pochybnost zamilují. Prémiová sada kombinující 2 populární řady LEGO City nabízí policejní stanici, policejní vrtulník, motorový člun zloděje a hasičskou loďku, která skutečně pluje na vodě. A aby zábavě nestálo vůbec nic v cestě, najdou …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Pobřežní policie a jednotka hasičů 60308

Děti, které si potrpí na akční hraní, si stavebnici Pobřežní policie a jednotka hasičů (60308) od LEGO City nade vší pochybnost zamilují. Prémiová sada kombinující 2 populární řady LEGO City nabízí policejní stanici, policejní vrtulník, motorový člun zloděje a hasičskou loďku, která skutečně pluje na vodě. A aby zábavě nestálo vůbec nic v cestě, najdou děti v krabici také 4 minifigurky, včetně hrdiny Toma Bennetta ze seriálu LEGO City Dobrodružství!

Perfektní pro děti ve věku od 5 let
Součástí je tištěný návod a pokyny Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S těmito interaktivními pokyny, které obsahují úžasné nástroje přibližování a otáčení, se malí stavitelé co nevidět stanou opravdovými mistry!

Úžasný svět LEGO City
Stavebnice LEGO City přinášejí nekonečné herní možnosti v podobě realistických modelů a inspirativních postav. Ať už se děti budou věnovat chytání zločinců nebo hašení požárů, ocitnou se ve středu akce a stanou se na chvíli hrdiny všedního dne. Navíc přitom budou formou hry rozvíjet klíčové dovednosti pro život.

 • Prémiová stavebnice Pobřežní policie a jednotka hasičů (60308) obsahující více modelů uvede děti do světa plného akce, realistických vozidel a inspirativních postav, které podněcují ke kreativnímu hraní.
 • Co se ukrývá v krabici? Vše, co děti potřebují k sestavení policejní stanice, policejního vrtulníku, hasičské loďky, únikového motorového člunu zloděje, ale také 4 minifigurky včetně Toma Bennetta z LEGO City TV.
 • Děti se mohou plavit v požárnickém člunu po vodě, uhasit pomocí hasicího přístroje plameny v podobě LEGO dílků a vymýšlet si strhující policejní a hasičské příběhy s inspirativními minifigurkami.
 • Působivá stavebnice poslouží jako dárek k Vánocům, narozeninám nebo jakékoli jiné příležitosti pro fanoušky seriálu LEGO City Dobrodružství a pro děti od 5 let, které si rády hrají na hrdiny.
 • Policejní stanice měří přes 23 cm na výšku, 12 cm na šířku a 10 cm na délku. Hasičský člun má přes 9 cm na výšku, 19 cm na délku a 8 cm na šířku.
 • Nejsou zapotřebí žádné baterie. Tato LEGO stavebnice je poháněna pouze dětskou představivostí.
 • Samozřejmostí je tištěný návod a pokyny Instructions PLUS, které jsou k dispozici v rámci bezplatné LEGO aplikace s návody na stavění. Během stavění lze využít i nástroje pro přibližování, otáčení a vizualizaci modelů.
 • Stavebnice řady LEGO City zaujmou budovami se spoustou funkcí, realistickými modely vozidel a inspirativními postavami, které nabízejí hodiny kreativní stavitelské zábavy a dobrodružství na základě scénářů z reálného života.
 • Všechny LEGO kostky a dílky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a aby se s nimi dobře hrálo – a to již od roku 1958.
 • Sady od LEGO City procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Pobřežní policie a jednotka hasičů
SKU
60308
EAN
5702016980554
Kousky
297
Série
LEGO City
Cena LEGO
699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.