LEGO Záchranářský kemp v divočině 60307

Stavebnice z prosted divoiny s kultovnmi zvaty!

lego 60307 zachranarsky kemp v divocine
 • 503 Kousky
 • City Série
 • 60307 SKU

Sada Záchranářský kemp v divočině (60307) od LEGO City je plná zábavných funkcí. Těšit se lze na kvalitně vybavený kemp s domkem na stromě a hlídkovací věží. Dále nechybí člun, který skutečně pluje na vodě, pojízdná výzkumná laboratoř, motorka a ultralehké letadlo. Děti v krabici najdou 6 minifigurek, včetně Sleeta z LEGO City TV, ale …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 784 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Záchranářský kemp v divočině 60307

Sada Záchranářský kemp v divočině (60307) od LEGO City je plná zábavných funkcí. Těšit se lze na kvalitně vybavený kemp s domkem na stromě a hlídkovací věží. Dále nechybí člun, který skutečně pluje na vodě, pojízdná výzkumná laboratoř, motorka a ultralehké letadlo. Děti v krabici najdou 6 minifigurek, včetně Sleeta z LEGO City TV, ale také figurky slona, lva, lvice, lvíčete, orla a opice, s nimiž si budou moci přehrávat zábavná dobrodružství v divočině.

Parádní model pro děti od 6 let
V krabici této sady LEGO City najdete jednoduchý návod na stavění. Nebo si můžete stáhnout návod Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S těmito interaktivními pokyny, které obsahují úžasné nástroje přibližování a otáčení, se děti záhy stanou opravdovými mistry!

Stavebnice, které podněcují fantazii
Stavebnice LEGO City z prostředí divočiny děti přenesou do akčního světa dobře známých zvířat, realistických prostředí, parádních vozidel a inspirativních postav, které podněcují k tvořivému hraní inspirovanému skutečným životem.

 • Ve stavebnici Záchranářský kemp v divočině (60307) od LEGO City se můžete těšit na spoustu zvířat, vozidel a inspirativních postav, včetně Sleeta ze seriálu LEGO City Dobrodružství. Vhodný dárek pro děti od 6 let!
 • Součástí je LEGO model domku na stromě, pojízdná výzkumná laboratoř, motorka, ultralehké letadlo, člun, který skutečně pluje na vodě, a k tomu 6 minifigurek a figurky orla, slona, lva, lvice, 2 mláďat a 2 opic.
 • Tato stavebnice je nabitá parádními funkcemi, které umožňují přehrávání strhujících příběhů v divočině s inspirativními zvířaty a postavami, včetně Sleeta ze seriálu LEGO City Dobrodružství.
 • Narozeninový dárek nebo překvapení pro libovolnou příležitost. Pro ještě více dobrodružství ve zvířecí říši lze stavebnici kombinovat s ostatními produkty řady LEGO City z prostředí divočiny.
 • Sestavený model záchranářského domku na stromě v divočině měří přes 16 cm na výšku, 26 cm na šířku a 20 cm do hloubky.
 • Mezi LEGO doplňky patří jablko, banán, hasicí přístroj, vysílačka, fotoaparát, dalekohled, láhev, dlaha a stříkačka.
 • Součástí je srozumitelný tištěný návod na stavění a interaktivní návod pro malé stavitele Instructions PLUS, který najdete v bezplatné aplikaci s LEGO návody pro chytrá zařízení.
 • Stavebnice od LEGO City z prostředí divočiny uvedou děti do světa akce a pomohou jim získat sebevědomí a klíčové dovednosti pro život, zatímco si malí stavitelé budou přehrávat příběhy a scénáře, které zábavným způsobem vyobrazují skutečný život.
 • Všechny LEGO City kostky splňují striktní oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a zaručují zábavné hraní.
 • Všechny LEGO dílky procházejí důkladnými testy, abychom mohli zajistit, že každá naše stavebnice splňuje přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Záchranářský kemp v divočině
SKU
60307
EAN
5702016980547
UPC
673419345170
Kousky
503
Série
LEGO City
Cena LEGO
1 784 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.