LEGO Kamion pro přepravu aut 60305

Dtsk sada s kamionem

lego 60305 kamion pro prepravu aut
 • 342 Kousky
 • City Série
 • 60305 SKU

Díky sadě Kamion pro přepravu aut (60305) mohou děti převážet až 3 modely z řady LEGO City Skvělá vozidla. Kloubový transportér je vybaven dvoupatrovým přívěsem s posouvacím horním patrem a funkční zadní rampou. Děti tak mohou naložit parádní muscle car a užít si spoustu zábavy s minifigurkami řidiče náklaďáku a motoristy. Vzrušující stavebnice pro děti od …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Kamion pro přepravu aut 60305

Díky sadě Kamion pro přepravu aut (60305) mohou děti převážet až 3 modely z řady LEGO City Skvělá vozidla. Kloubový transportér je vybaven dvoupatrovým přívěsem s posouvacím horním patrem a funkční zadní rampou. Děti tak mohou naložit parádní muscle car a užít si spoustu zábavy s minifigurkami řidiče náklaďáku a motoristy.

Vzrušující stavebnice pro děti od 5 let
Součástí sady je srozumitelný návod, který malým LEGO stavitelům poskytne příjemný zážitek ze samostatného stavění. Váš malý řidič náklaďáku se tak může ihned vydat na silnice!

LEGO City Skvělá vozidla – Parádní hračky pro děti
Děti vyrůstají obklopené úžasnými vozidly a stroji. Stavebnice ze série LEGO City Skvělá vozidla jim umožní prozkoumat je pěkně zblízka. Realistické modely a zábavné postavy inspirují k otevřenému, nápaditému hraní.

 • Potěšte svého malého hrdinu působivou stavebnicí Kamion pro přepravu aut (60305) od LEGO City s cool vozidly a zábavnými postavami, které dodají dětské představivosti křídla.
 • Co všechno najdete v krabici? Vše, co mohou děti potřebovat k sestavení kamionu a sporťáku s odnímatelnou střechou. Navíc nechybí minifigurky řidičů.
 • Děti mohou spouštět a zvedat horní plošinu a připravit k transportu až 3 modely aut z edice Skvělá vozidla od LEGO City, včetně parádního sporťáku, který je součástí této sady.
 • Skvělý dárek k Vánocům, narozeninám nebo jakékoliv jiné příležitosti pro holky a kluky ve věku od 5 let.
 • Kamion po sestavení měří přes 11 cm na výšku, 31 cm na délku a 8 cm na šířku.
 • LEGO doplňky v této sadě zahrnují klíč a koště.
 • K dispozici je jak tištěný návod na stavění, tak interaktivní návod Instructions PLUS s nástroji přibližování a otáčení pro začínající stavitele, který je k dispozici v bezplatné aplikaci s LEGO návody.
 • Sady z edice Skvělá vozidla od LEGO City pomáhajídětem s rozvojem fyzických dovedností a sebevědomí prostřednictvím propracovaných modelů, které inspirují k otevřenému a kreativnímu hraní.
 • Již od roku 1958 splňují všechny LEGO kostky nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kamion pro přepravu aut
SKU
60305
EAN
5702016980523
Kousky
342
Série
LEGO City
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.