Adventn kalend LEGO 60303 City

Těžko k sehnání

Adventn kalend pln LEGO pekvapen!

adventn kalend lego 60303 city
 • 349 Kousky
 • City Série
 • 60303 SKU

Zpestřete si čekání na svátky s adventním kalendářem LEGO City (60303). Děti mohou odpočítávat dny do Štědrého dne se zábavnými mini modely, oblíbenými hrdiny ze seriálu LEGO City Dobrodružství a parádními doplňky. Stačí rozložit herní podložku na motivy zasněženého města a můžete si užít bezpočet nápaditých příběhů a dobrodružství. Zábavné modely, které snadno a rychle postavíte. …

Více informací...

Cena

Capi-cap.cz Capi-cap.cz 590 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis Adventn kalend LEGO 60303 City

Zpestřete si čekání na svátky s adventním kalendářem LEGO City (60303). Děti mohou odpočítávat dny do Štědrého dne se zábavnými mini modely, oblíbenými hrdiny ze seriálu LEGO City Dobrodružství a parádními doplňky. Stačí rozložit herní podložku na motivy zasněženého města a můžete si užít bezpočet nápaditých příběhů a dobrodružství.

Zábavné modely, které snadno a rychle postavíte
Adventní kalendář LEGO City představuje skvělý dárek pro děti od 5 let. Každá hračka, která se v něm skrývá, jedodávána s jednoduchým návodem na stavění, takže si i nováčci v LEGO stavění naplno užijí zábavný stavitelský a herní zážitek.

Parádní předvánoční dárek pro děti
Adventní kalendáře LEGO City přináší spoustu inspirace, vánočního nadšení a úžasných překvapení pro děti, které mají rády kreativní hraní. Sestavitelné hračky, postavy ze seriálu LEGO City Dobrodružství a doplňky, které se v nich ukrývají, lze kombinovat s ostatními LEGO hračkami pro ještě větší porci legrace.

 • Díky adventnímu kalendáři LEGO City (60303) si děti od 5 let mohou každý předvánoční den užít kreativní hraní s mini modely, zábavnými postavami ze seriálu LEGO City a parádními doplňky.
 • Nechybí minifigurky Top Hat Tom, Boba, Betty, Sama Grizzleda, Shirley Keeperové a Fendricha, které znáte z televizního seriálu LEGO City Dobrodružství, a navíc sestavitelný Duke DeTain jako sněhulák a herní podložka na motivy zasněženého města.
 • Děti mohou odpočítávat dny do Štědrého dne s parádními modely, zábavnými minifigurkami a herní podložkou, na které si mohou stavět a přehrávat vlastní vánoční dobrodružství z LEGO City!
 • Hledáte parádní dárek pro děti od 5 let? Tento adventní kalendář je ideálním dárečkem pro všechny fandy seriálu LEGO City Dobrodružství a děti, které milují stylové hračky a kreativní hraní.
 • Krabice adventního kalendáře LEGO City měří přes 26 cm na výšku, 38 cm na šířku a 7 cm do hloubky.
 • Nejsou zapotřebí baterie! Sestavitelné LEGO modely z tohoto adventního kalendáře přivádí k životu dětská představivost, takže nic nebude bránit každodennímu vánočnímu hraní.
 • Na boku každého okýnka adventního kalendáře LEGO City naleznete jednoduchý návod na sestavení každého z překvapení, takže i nováčci ve světě LEGO stavění si užijí bezproblémové tvoření a hraní.
 • Sady pro adventní období od LEGO City obsahují miniaturní modely a zábavné postavy, které inspirují k nápaditému hraní a pomáhají dětem s rozvojem nejrůznějších dovedností.
 • Všechny LEGO kostky a dílky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a aby se s nimi dobře hrálo – a to již od roku 1958.
 • Sady od LEGO City procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
Adventn kalend LEGO City
SKU
60303
EAN
5702016911619
Kousky
349
Série
LEGO City
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
499 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.