LEGO Záchranná operace v divočině 60302

Akn zchransk dobrodrustv z divoiny pro dti

lego 60302 zachranna operace v divocine
 • 525 Kousky
 • City Série
 • 60302 SKU

Stavebnice Záchranná operace v divočině (60302) od LEGO City obsahuje několik modelů a je nabitá funkcemi, včetně parádního vrtulníku s navijákem, pásového vozidla, prostředí savany s funkcí sesuvu půdy a veterinární stanice. Když se k tomu přidají figurky slonů, krokodýlů, opic a členů záchranářského týmu, stane se sada zdrojem strhující zábavy na dlouhé hodiny. Skvělý model …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 609 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 709 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 989 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 399 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Záchranná operace v divočině 60302

Stavebnice Záchranná operace v divočině (60302) od LEGO City obsahuje několik modelů a je nabitá funkcemi, včetně parádního vrtulníku s navijákem, pásového vozidla, prostředí savany s funkcí sesuvu půdy a veterinární stanice. Když se k tomu přidají figurky slonů, krokodýlů, opic a členů záchranářského týmu, stane se sada zdrojem strhující zábavy na dlouhé hodiny.

Skvělý model pro děti od 6 let
V krabici této sady od LEGO City najdete jednoduchý návod na stavění. Nebo si můžete stáhnout návod Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S těmito interaktivními pokyny, které obsahují úžasné nástroje přibližování a otáčení, se děti záhy stanou opravdovými mistry!

Uveďte děti do světa plného akce
Stavebnice LEGO City z prostředí divočiny obsahují kultovní zvířata, realistická místa, propracovaná vozidla a inspirativní postavy, které podněcují kreativitu. Děti se stanou hrdiny všedního dne v příbězích a scénářích, které zachycují skutečný život zábavným a vzrušujícím způsobem.

 • Stavebnice Záchranná operace v divočině (60302) od LEGO City je nabitá vzrušujícími funkcemi, figurkami dobře známých zvířat a inspirativních postav, které doslova vybízejí k přehrávání nekonečných dobrodružství v divočině.
 • Obsahuje vše, co děti potřebují pro sestavení vrtulníku s navijákem, pásového vozidla, veterinární stanice, prostředí savany s funkcí sesuvu půdy, ale také figurky slona, mláděte a hada, 2 figurky opic a 4 minifigurky.
 • Děti mohou pomocí páky aktivovat sesuv půdy včetně stromu a kamení. Vrtulník je vybaven funkčním navijákem, otáčejícími se vrtulemi a nákladovým prostorem. Pásové vozidlo nabízí odnímatelnou řetězovou kladku a úložný prostor.
 • Perfektní dárek k narozeninám nebo jakékoli jiné příležitosti pro děti od 6 let. Malí stavitelé mohou tuto stavebnici LEGO City z prostředí divočiny kombinovat s ostatními sadami pro ještě akčnější dobrodružství.
 • Vrtulník s navijákem v sadě Záchranná operace v divočině od LEGO City měří přes 12 cm na výšku, 35 cm na délku a 31 cm na šířku.
 • Mezi LEGO doplňky patří zvětšovací sklo, banán, dlaha pro opici, hrnek, různé laboratorní pomůcky a krokodýlí vejce.
 • Sada obsahuje jednoduché pokyny k sestavení modelů a návod Instructions PLUS, který je součástí bezplatné aplikace s LEGO návody pro chytrá zařízení. Tyto interaktivní pokyny dětem pomohou stát se ve stavění opravdovými mistry.
 • Stavebnice od LEGO City z prostředí divočiny uvedou děti do světa akce a pomohou jim získat sebevědomí a klíčové dovednosti pro život, zatímco si malí stavitelé budou přehrávat příběhy a scénáře, které zábavným způsobem vyobrazují skutečný život.
 • Všechny LEGO City kostky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.
 • LEGO City kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Záchranná operace v divočině
SKU
60302
EAN
5702016911930
UPC
673419339254
Kousky
525
Série
LEGO City
Cena LEGO
1 609 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.