LEGO Záchranářská čtyřkolka do divočiny 60300

Zbavnzchranskstavebnice z prosted divoiny

lego 60300 zachranarska ctyrkolka do divociny
 • 74 Kousky
 • City Série
 • 60300 SKU

Zasvěťte začínající průzkumníky do tajů přírody se stavebnicí Záchranářská čtyřkolka do divočiny (60300) od LEGO City, která zaujme parádním modelem čtyřkolky do každého terénu s funkčním řízením pomocí naklánění, uchopovačem a dronem. Sada je situovaná do prostředí savany. Když se k tomu všemu přidá ještě průzkumník, opice a černý škorpion, nestojí záchranářským dobrodružstvím se zvířátky …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 167 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 206 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 219 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Záchranářská čtyřkolka do divočiny 60300

Zasvěťte začínající průzkumníky do tajů přírody se stavebnicí Záchranářská čtyřkolka do divočiny (60300) od LEGO City, která zaujme parádním modelem čtyřkolky do každého terénu s funkčním řízením pomocí naklánění, uchopovačem a dronem. Sada je situovaná do prostředí savany. Když se k tomu všemu přidá ještě průzkumník, opice a černý škorpion, nestojí záchranářským dobrodružstvím se zvířátky již nic v cestě.

Skvělý herní a stavitelský zážitek pro děti
Součástí této stavebnice je srozumitelnýnávod a pokyny Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S těmito interaktivními pokyny, které obsahují nástroje přibližování a otáčení, se malí stavitelé co nevidět stanou opravdovými mistry!

Vzrušující svět LEGO City
Stavebnice LEGO City z prostředí divočiny děti přenesou do akčního světa dobře známých zvířat, realistických prostředí, parádních vozidel a inspirativních postav, které podněcují ke kreativnímu hraní inspirovanému skutečným životem.

 • Stavebnice Záchranářská čtyřkolka do divočiny (60300) od LEGO City se zábavnými figurkami zvířat a průzkumníků, čtyřkolkou s funkčním řízením a prostředím savany se perfektně hodí pro malé dobrodruhy od 5 let.
 • Co se nachází v krabici? Vše, co děti potřebují pro sestavení čtyřkolky s funkčním řízením, uchopovačem a dronem, ale také dílky v podobě stromu, banánu a zvířecí hromádky, minifigurka průzkumníka, 2 figurky opic a figurka škorpiona.
 • Děti mohou v této kreativní sadě řídit čtyřkolku nakláněním doleva a doprava, přemístit škorpiona pomocí uchopovače a přehrávat si zábavné příběhy týkající se záchrany zvířat.
 • Perfektní dárek k narozeninám nebo jakékoli jiné příležitosti pro milovníky zvířat. Děti mohou tuto stavebnici LEGO City z prostředí divočiny kombinovat s ostatními sadami pro ještě akčnější dobrodružství.
 • Záchranářská čtyřkolka do divočiny měří po sestavení přes 4 cm na výšku, 7 cm na délku a 5 cm na šířku. To znamená, že nabízí dostatečný prostor pro minifigurku průzkumníka, dron a uchopovač.
 • Tato sada se obejde bez baterií – pohání ji pouze představivost malých průzkumníků.
 • Sada obsahuje jednoduché pokyny k sestavení modelů a návod Instructions PLUS, který je součástí bezplatné aplikace s LEGO návody pro chytrá zařízení. Tyto interaktivní pokyny dětem pomohou stát se ve stavění opravdovými mistry.
 • Stavebnice od LEGO City z prostředí divočiny uvedou děti do světa akce a pomohou jim získat sebevědomí a klíčové dovednosti pro život, zatímcosi malí stavitelé budou přehrávat příběhy a scénáře, které zábavným způsobem vyobrazují skutečný život.
 • Hledáte kvalitní dětské hračky? Všechny LEGO součástky splňují přísné oborové standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování.
 • Bezpečnost na prvním místě. LEGO City kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Záchranářská čtyřkolka do divočiny
SKU
60300
EAN
5702016911916
UPC
673419338721
Kousky
74
Série
LEGO City
Cena LEGO
167 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.