LEGO Kaskadérská motorka s raketovým pohonem 60298

Kaskadrsk kousky vysoko ve vzduchu s hrdinou LEGO City!

lego 60298 kaskaderska motorka s raketovym pohonem
 • 14 Kousky
 • City Série
 • 60298 SKU

Nechte děti vychutnat si napínavou akci s kaskadérskou motorkou s raketovým pohonem od LEGO City (60298). Je vybavena setrvačníkem a řídí ji slavný kaskadér ze seriálu LEGO City Dobrodružství, Rocket Racer – tenhle jezdec jako by popíral gravitační zákony! Skvělý model pro děti od 5 let. K této stavebnici získáte srozumitelný návod a také digitálního průvodce …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 137 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 139 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Kaskadérská motorka s raketovým pohonem 60298

Nechte děti vychutnat si napínavou akci s kaskadérskou motorkou s raketovým pohonem od LEGO City (60298). Je vybavena setrvačníkem a řídí ji slavný kaskadér ze seriálu LEGO City Dobrodružství, Rocket Racer – tenhle jezdec jako by popíral gravitační zákony!

Skvělý model pro děti od 5 let
K této stavebnici získáte srozumitelný návod a také digitálního průvodce Instructions PLUS, který je k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO s návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S těmito interaktivními pokyny, které nabízí také nástroje přibližování a otáčení modelu, se děti co nevidět stanou opravdovými stavitelskými mistry!

Děti v záři reflektorů!
Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa, ve kterém na ně čekají motorky se setrvačníkem, parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy. Malí stavitelé tak budou mít spoustu inspirace k přehrávání příběhů ze skutečného života. Stavebnice LEGO City Stuntz můžete kombinovat pro ještě větší porci dobrodružství!

 • Nechte dětskou představivost vzlétnout k nebesům spolu s kaskadérskou motorkou s raketovým pohonem od LEGO City (60298) – pohání ji setrvačník a řídí ji Rocket Racer, kterého děti znají ze seriálu LEGO City.
 • Co děti najdou v krabici? Všechny dílky potřebné k sestavení parádní kaskadérské motorky se setrvačníkem, a navíc také minifigurku Rocket Racera ze seriálu LEGO City Dobrodružství.
 • Děti potlačí motorku, aby aktivovaly setrvačník, a pak s ní budou předvádět dechberoucí skoky a napínavékousky.
 • Kaskadérská motorka s raketovým pohonem od LEGO City představuje skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro fandy kaskadérů a děti ve věku od 5 let.
 • Motorka po sestavení měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na délku a necelé 2 cm na šířku.
 • Zkombinujte motorku s raketovým pohonem s dalšími stavebnicemi LEGO City Stuntz a užijte si ještě více vzrušujícího dobrodružství a akce!
 • Sada obsahuje tištěné pokyny k sestavení modelu a k dispozici budete mít také průvodce InstructionsPLUS, který najdete v bezplatné aplikaci LEGO s návody na stavění pro chytrá zařízení. S tímto interaktivním pomocníkem se děti zanedlouho stanou skutečnými mistry.
 • Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do světa akce, kde na ně čeká spousta parádních vozidel a zábavných postav, které podněcují fantazii při hraní. Děti tak mohou prožívat otevřená dobrodružství v prostředí, které znají z reálného života.
 • Všechny kostky a dílky LEGO jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality tak,aby byly konzistentní, kompatibilní a aby se s nimi dobře hrálo – a to již od roku 1958.
 • Stavebnice LEGO procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje náročné bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kaskadérská motorka s raketovým pohonem
SKU
60298
EAN
5702016911596
Kousky
14
Série
LEGO City
Cena LEGO
137 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.