LEGO Demoliční kaskadérská motorka 60297

Kaskadrsk motorka pro dti s Wallopem, kterho znte z televiznho serilu LEGO City!

lego 60297 demolicni kaskaderska motorka
 • 12 Kousky
 • City Série
 • 60297 SKU

Nechte děti vychutnat si napínavou akci s demoliční kaskadérskou motorkou od LEGO City (60297). Je vybavena setrvačníkem a řídí ji Wallop, slavný kaskadér ze seriálu LEGO City Dobrodružství – tato vzrušující kombinace zaručeně nadchne davy. Zábava pro kluky a holky od 5 let. V krabici této sady LEGO najdete jednoduchý návod. Nebo můžete jít na internet …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 137 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 199 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Demoliční kaskadérská motorka 60297

Nechte děti vychutnat si napínavou akci s demoliční kaskadérskou motorkou od LEGO City (60297). Je vybavena setrvačníkem a řídí ji Wallop, slavný kaskadér ze seriálu LEGO City Dobrodružství – tato vzrušující kombinace zaručeně nadchne davy.

Zábava pro kluky a holky od 5 let
V krabici této sady LEGO najdete jednoduchý návod. Nebo můžete jít na internet a stáhnout si průvodce Instructions PLUS v rámci aplikace LEGO s návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S tímto interaktivním návodem s úžasnými nástroji přibližování a otáčení se malí stavitelé stanou opravdovými mistry.

Děti v záři reflektorů!
Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa, ve kterém na ně čekají motorky se setrvačníkem, parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy. Malí stavitelé tak budou mít spoustu inspirace k přehrávání příběhů ze skutečného života. Stavebnice LEGO City Stuntz můžete kombinovat pro ještě větší porci dobrodružství!

 • Užijte si akci s demoliční kaskadérskou motorkou od LEGO City (60297) – je vybavená setrvačníkem a řídí ji kaskadér Wallop z televizního seriálu LEGO City.
 • Co děti najdou v krabici? Všechny dílky potřebné k sestavení parádní kaskadérské motorky se setrvačníkem, a navíc také minifigurku Wallopa ze seriálu LEGO City Dobrodružství.
 • Děti potlačí motorku, aby aktivovaly setrvačník, a pak ji vyšlou provádět nebezpečné kaskadérské kousky!
 • Stavebnice Demoliční kaskadérská motorka od LEGO City představuje skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro fandy kaskadérů a děti ve věku od 5 let.
 • Motorka po sestavení měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na délku a necelé 2 cm na šířku.
 • Zkombinujte demoliční motorku s dalšími stavebnicemi LEGO City Stuntz a užijte si ještě více vzrušujícího dobrodružství a akce!
 • Sada obsahuje tištěné pokyny k sestavení modelů a k dispozici vám bude také interaktivní průvodce Instructions PLUS, který najdete v bezplatné aplikaci LEGO s návody pro chytrá zařízení.
 • Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa kaskadérů, kde na ně čeká spousta úžasných vozidel a zábavných postav, které je inspirují k přehrávání nápaditých příběhů a scénářů ze skutečného života.
 • Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Demoliční kaskadérská motorka
SKU
60297
Kousky
12
Série
LEGO City
Cena LEGO
137 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.