LEGO Demoliční kaskadérská motorka 60297

Kaskadrsk motorka pro dti s Wallopem, kterho znte z televiznho serilu LEGO City!

lego 60297 demolicni kaskaderska motorka
 • 12 Kousky
 • City Série
 • 60297 SKU

Nechte děti vychutnat si napínavou akci s demoliční kaskadérskou motorkou od LEGO City (60297). Je vybavena setrvačníkem a řídí ji Wallop, slavný kaskadér ze seriálu LEGO City Dobrodružství – tato vzrušující kombinace zaručeně nadchne davy. Zábava pro kluky a holky od 5 let. V krabici této sady LEGO najdete jednoduchý návod. Nebo můžete jít na internet …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 137 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 179 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Demoliční kaskadérská motorka 60297

Nechte děti vychutnat si napínavou akci s demoliční kaskadérskou motorkou od LEGO City (60297). Je vybavena setrvačníkem a řídí ji Wallop, slavný kaskadér ze seriálu LEGO City Dobrodružství – tato vzrušující kombinace zaručeně nadchne davy.

Zábava pro kluky a holky od 5 let
V krabici této sady LEGO najdete jednoduchý návod. Nebo můžete jít na internet a stáhnout si průvodce Instructions PLUS v rámci aplikace LEGO s návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S tímto interaktivním návodem s úžasnými nástroji přibližování a otáčení se malí stavitelé stanou opravdovými mistry.

Děti v záři reflektorů!
Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa, ve kterém na ně čekají motorky se setrvačníkem, parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy. Malí stavitelé tak budou mít spoustu inspirace k přehrávání příběhů ze skutečného života. Stavebnice LEGO City Stuntz můžete kombinovat pro ještě větší porci dobrodružství!

 • Užijte si akci s demoliční kaskadérskou motorkou od LEGO City (60297) – je vybavená setrvačníkem a řídí ji kaskadér Wallop z televizního seriálu LEGO City.
 • Co děti najdou v krabici? Všechny dílky potřebné k sestavení parádní kaskadérské motorky se setrvačníkem, a navíc také minifigurku Wallopa ze seriálu LEGO City Dobrodružství.
 • Děti potlačí motorku, aby aktivovaly setrvačník, a pak ji vyšlou provádět nebezpečné kaskadérské kousky!
 • Stavebnice Demoliční kaskadérská motorka od LEGO City představuje skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro fandy kaskadérů a děti ve věku od 5 let.
 • Motorka po sestavení měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na délku a necelé 2 cm na šířku.
 • Zkombinujte demoliční motorku s dalšími stavebnicemi LEGO City Stuntz a užijte si ještě více vzrušujícího dobrodružství a akce!
 • Sada obsahuje tištěné pokyny k sestavení modelů a k dispozici vám bude také interaktivní průvodce Instructions PLUS, který najdete v bezplatné aplikaci LEGO s návody pro chytrá zařízení.
 • Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa kaskadérů, kde na ně čeká spousta úžasných vozidel a zábavných postav, které je inspirují k přehrávání nápaditých příběhů a scénářů ze skutečného života.
 • Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Demoliční kaskadérská motorka
SKU
60297
EAN
5702016912715
Kousky
12
Série
LEGO City
Cena LEGO
137 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.