LEGO Kaskadérská wheelie motorka 60296

Kaskadrsk motorka s hvzdou LEGO City, Raze!

lego 60296 kaskaderska wheelie motorka
 • 14 Kousky
 • City Série
 • 60296 SKU

SSe stavebnicí Kaskadérská wheelie motorka od LEGO City (60296) si děti užijí hodiny akční zábavy. Čeká na ně parádní model motorky, se kterým mohou jezdit po jednom kole a předvádět kaskadérské kousky ve vzduchu. Nebojácná hvězda televizního seriálu LEGO City Dobrodružství, kaskadérka Raze, pak zaručí, že vás čeká dechberoucí show, na kterou jen tak nezapomenete! Model …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 137 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 197 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Kaskadérská wheelie motorka 60296

SSe stavebnicí Kaskadérská wheelie motorka od LEGO City (60296) si děti užijí hodiny akční zábavy. Čeká na ně parádní model motorky, se kterým mohou jezdit po jednom kole a předvádět kaskadérské kousky ve vzduchu. Nebojácná hvězda televizního seriálu LEGO City Dobrodružství, kaskadérka Raze, pak zaručí, že vás čeká dechberoucí show, na kterou jen tak nezapomenete!

Model pro kluky a holky od 5 let
K této stavebnici pro děti získáte jednoduchý tištěný návod, a navíc také digitálního průvodce Instructions PLUS! Tento interaktivní návod je k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO s návody pro chytré telefony a tablety a přináší nástroje pro přibližování a otáčení, takže si děti při stavění užijí ještě více zábavy!

Děti v záři reflektorů!
Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa, ve kterém na ně čekají motorky se setrvačníkem, parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy. Malí stavitelé tak budou mít spoustu inspirace k přehrávání příběhů ze skutečného života. Děti mohou stavebnice od LEGO City Stuntz kombinovat pro ještě větší porci legrace a herních možností!

 • Ukažte dětem od 5 let vzrušující svět kaskadérů z LEGO City Stuntz s touto motorkou vybavenou setrvačníkem. Těšit se můžete také na nebojácnou Raze z televizního seriálu LEGO City.
 • Co děti najdou v krabici? Všechny dílky potřebné k sestavení parádní kaskadérské motorky se setrvačníkem, s níž budou jezdit po jednom kole a předvádět různé kousky, a navíc také minifigurku Raze ze seriálu LEGO City Dobrodružství.
 • Děti potlačí motorku, aby aktivovaly setrvačník, a pak ji vyšlou provádět úžasné kaskadérské kousky.
 • Kaskadérská wheelie motorka LEGO City představuje skvělý dárek k narozeninám či jakékoli jiné příležitosti pro všechny děti, které milují akční hračky.
 • Motorka po sestavení měří přes 3 cm na výšku, 7 cm na délku a necelé 2 cm na šířku.
 • Zkombinujte tuto sadu s dalšími stavebnicemi LEGO City Stuntz a užijte si ještě více vzrušujícího dobrodružství s ještě více zábavnými postavami!
 • Nechybí tištěný návod na stavění a interaktivní průvodce Instructions PLUS, který najdete v bezplatné aplikaci LEGO a se kterým bude pro děti stavění hračka.
 • Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa kaskadérů, kde na ně čeká spousta úžasných vozidel a zábavných postav, které je inspirují k přehrávání nápaditých příběhů a scénářů ze skutečného života.
 • Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kaskadérská wheelie motorka
SKU
60296
EAN
5702016912203
UPC
673419339087
Kousky
14
Série
LEGO City
Cena LEGO
137 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.