LEGO Kaskadérský tréninkový park 60293

Pardn kaskadrsk trninkov park pro dti!

lego 60293 kaskadersky treninkovy park
 • 170 Kousky
 • City Série
 • 60293 SKU

V tomto kaskadérském tréninkovém parku od LEGO City (60293) si užijete spoustu dechberoucí akce na motorce se setrvačníkem. Děti vyšlou motorku vstříc vzrušujícím překážkám a pak snadno a rychle modely přestaví, aby mohly předvádět nové a ještě zajímavější triky. Zábava při stavění a hraní pro děti od 5 let. Součástí této sady je jednoduchý tištěný návod …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 674 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Kaskadérský tréninkový park 60293

V tomto kaskadérském tréninkovém parku od LEGO City (60293) si užijete spoustu dechberoucí akce na motorce se setrvačníkem. Děti vyšlou motorku vstříc vzrušujícím překážkám a pak snadno a rychle modely přestaví, aby mohly předvádět nové a ještě zajímavější triky.

Zábava při stavění a hraní pro děti od 5 let
Součástí této sady je jednoduchý tištěný návod na stavění a digitální průvodce Instructions PLUS. Tento interaktivní návod je k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO s návody pro chytré telefony a tablety a přináší nástroje pro přibližování a otáčení, takže si děti při stavění užijí ještě více zábavy!

Inspirativní svět LEGO City
Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa, ve kterém na ně čekají motorky se setrvačníkem, parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy. Malí stavitelé tak budou mít spoustu inspirace k přehrávání příběhů ze skutečného života. Stavebnice od LEGO City Stuntz můžete kombinovat pro ještě větší porci legrace a herních možností!

 • Vyrazte na napínavé dobrodružství se stavebnicí kaskadérského tréninkového parku LEGO City (60293). Můžete se těšit na motorku se setrvačníkem a spoustu doplňků a překážek pro přehrávání úžasných show.
 • Co děti najdou v krabici? Veškeré dílky potřebné k sestavení motorky se setrvačníkem a modulárního kaskadérského parku se 2 rampami, překážkami, ohněm a klecí s pavoukem. Také nechybí minifigurka Treada Octanea ze seriálu LEGO City.
 • Děti rozjedou motorku se setrvačníkem a dají se do předvádění úžasných kousků. Stavebnici lze navíc kombinovat s dalšími modely LEGO City Stuntz pro ještě více herních možností!
 • Inspirativní dárek k narozeninám či jakékoliv jiné příležitosti pro děti od 5 let. Malí stavitelé model snadno složí, takže hra začne téměř okamžitě!
 • Po sestavení měří model přes 10 cm na výšku, 30 cm na šířku a 13,5 cm do hloubky.
 • Tato sada se obejde bez baterií – pohání ji setrvačník a dětská představivost.
 • Sada obsahuje tištěné pokyny k sestavení modelů a návod Instructions PLUS, který je součástí bezplatné aplikace LEGO s návody pro chytrá zařízení. Tento interaktivní průvodce dětem pomůže stát se ve stavění opravdovými mistry.
 • Stavebnice LEGO City Stuntz zavedou děti do akčního světa kaskadérů, kde na ně čeká motorka se setrvačníkem a spousta realistických modelů a zábavných postav, které inspirují k přehrávání vzrušujících scénářů ze skutečného života.
 • Všechny dílky LEGO splňují ty nejpřísnější oborové standardy, takže si můžete být jisti, že jsou kompatibilní a umožňují hladké spojování a rozebírání.
 • Kostky a dílky LEGO City pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kaskadérský tréninkový park
SKU
60293
EAN
5702016911961
Kousky
170
Série
LEGO City
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.