LEGO Policejní vrtulník 60275

Model policejnho vrtulnku propj dtsk kreativit kdla!

lego 60275 policejni vrtulnik
 • 51 Kousky
 • City Série
 • 60275 SKU

Děti, které milují hraní rolí, si jistě zamilují tuto sadu LEGO City Policejní vrtulník (60275) obsahující robustní policejní vrtulník s funkčními vrtulemi a bezvadný vodní skútr. Nekončící policejní dobrodružství vyžadují pouze minifigurky policisty a zlodějky, pouta, bankovky a špetku fantazie. Kreativní dárek pro kluky a holky od 4 let. Tato odolná stavebnice pro děti od 4 …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 167 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 209 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 379 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO City

Popis LEGO Policejní vrtulník 60275

Děti, které milují hraní rolí, si jistě zamilují tuto sadu LEGO City Policejní vrtulník (60275) obsahující robustní policejní vrtulník s funkčními vrtulemi a bezvadný vodní skútr. Nekončící policejní dobrodružství vyžadují pouze minifigurky policisty a zlodějky, pouta, bankovky a špetku fantazie.

Kreativní dárek pro kluky a holky od 4 let
Tato odolná stavebnice pro děti od 4 let obsahuje jednoduchý návod v tištěné podobě a speciální kostku pro snadný začátek stavění, která pomůže pocítit hrdost při sestavování vlastních LEGO modelů i naprostým nováčkům. A díky bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění pro chytré telefony a tablety získají děti přístup i k nástroji Instructions PLUS. Jedná se o interaktivní návod s úžasnými možnosti přibližování a otáčení, se kterým si děti užijí při stavění LEGO sad ještě více zábavy.

Vzrušující svět policejních sad LEGO City
Policejní sady od LEGO City přinášejí vzrušující stavitelský a herní zážitek díky realistickým modelům a zábavným postavám, které zobrazují skutečný život zábavným a kreativním způsobem.

 • Snadno sestavitelná sada Policejní vrtulník (60275) představuje parádní úvod do světa LEGO City, kde se kluci a holky od 4 let mohou ponořit do neomezeného kreativního hraní.
 • Co se ukrývá uvnitř krabice? Robustní model policejního vrtulníku, vodní skútr zlodějky a 2 dílky v podobě bankovek, a k tomu navíc minifigurky policisty a zlodějky. Stačí přidat špetku fantazie a zábava nikdy neskončí!
 • Policejní vrtulník nabízí kokpit pro minifigurku, funkční vrtule a otevírací trup pro dopadenouzlodějku. Děti mohou připojit zlodějku a ukradené bankovky k vodnímu skútru.
 • Báječný dárek k Vánocům, narozeninám nebo jakékoli jiné příležitosti pro fanoušky řady LEGO City a skvělý úvod do světa LEGO City pro kluky a holky od 4 let.
 • Helikoptéra měří přes 8 cm na výšku, 12 cm na délku a 5 cm na šířku, takže nabízí dostatek místa pro policejního pilota z LEGO City.
 • Vrtulník má dekorativní policejní kostku a světlomet.
 • Tato stavebnice pro děti od 4 let obsahuje jednoduchý tištěný adigitální návod na stavění, ale také speciální začátečnickou kostku, s jejíž pomocí se do sestavování LEGO modelů mohou směle pustit i začátečníci.
 • Policejní stavebnice řady LEGO City obsahují barevné budovy, úžasné modely vozidel a zábavné postavy. Děti se tak mohou těšit na nekonečné hodiny kreativního hraní.
 • Všechny LEGO kostky a dílky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a aby se s nimi dobře hrálo – a to již od roku 1958.
 • Sady od LEGO City procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Policejní vrtulník
SKU
60275
EAN
5702016912180
Kousky
51
Série
LEGO City
Cena LEGO
167 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.