LEGO Magical Treasury 5006810

Kouzeln kniha pro kreativn fanouky LEGO Harryho Pottera

lego 5006810 magical treasury
  • Harry Potter Série
  • 5006810 SKU

Fanoušky Harryho Pottera tento průvodce, ve kterém do detailu prozkoumají magický svět řad LEGO Harry Potter a LEGO Fantastická zvířata z let 2018–2020, doslova okouzlí. Tato 97stránková kniha je nabitá barevnými ilustracemi a informacemi ohledně kouzelných stavebnic, minifigurek a doplňků. Objevte tajemství oceňovaných modelů v kapitole věnované zákulisním informacím – můžete se těšit také na rozhovor s týmem LEGO Harry Potter. …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Magical Treasury 5006810

Fanoušky Harryho Pottera tento průvodce, ve kterém do detailu prozkoumají magický svět řad LEGO Harry Potter a LEGO Fantastická zvířata z let 2018–2020, doslova okouzlí. Tato 97stránková kniha je nabitá barevnými ilustracemi a informacemi ohledně kouzelných stavebnic, minifigurek a doplňků. Objevte tajemství oceňovaných modelů v kapitole věnované zákulisním informacím – můžete se těšit také na rozhovor s týmem LEGO Harry Potter. Součástí balení je navíc exkluzivní minifigurka Toma Raddla.

  • Ilustrovaná 97stránková kniha v pevné vazbě, ve které najdete to nejlepší ze světa LEGO Harryho Pottera – od Bradavického hradu z více než 6000 dílků až po dokonale propracovanou hůlku pro minifigurky.
  • Setkejte se s oblíbenými postavami, prozkoumejte úžasná místa a sdílejte magické okamžiky z filmů o Harrym Potterovi.
  • Kouzelný dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoliv jiné příležitosti pro kreativní děti ve věku od 7 let.
  • Měří přes 28 cm na délku, 23 cm na šířku a méně než 3 cm dohloubky. Součástí balení je exkluzivní, do detailu propracovaná minifigurka Toma Raddla. Kniha je v anglickém jazyce.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Magical Treasury
SKU
5006810
Série
LEGO Harry Potter
Cena LEGO
699 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.