LEGO Penál 5006277

S tmto odolnm a penosnm penlem me bt kreativn kdekoli

lego 5006277 penal
  • DOTS Série
  • 5006277 SKU

Kutilové všech věkových kategorií si jistě zamilují tento mimořádně praktický penál od LEGO DOTS. Uvnitř najdeš spoustu místa pro nejrůznější psací potřeby od LEGO DOTS. Robustní penál obsahuje 4 LEGO destičky: 2 čtvercové o velikosti 4x4, jednu čtvercovou o velikosti 2x2 a jednu obdélníkovou o velikosti 2x4. Také obsauje 46 barevných dílků pro ničím neomezené …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 120 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DOTS

Popis LEGO Penál 5006277

Kutilové všech věkových kategorií si jistě zamilují tento mimořádně praktický penál od LEGO DOTS. Uvnitř najdeš spoustu místa pro nejrůznější psací potřeby od LEGO DOTS. Robustní penál obsahuje 4 LEGO destičky: 2 čtvercové o velikosti 4x4, jednu čtvercovou o velikosti 2x2 a jednu obdélníkovou o velikosti 2x4. Také obsauje 46 barevných dílků pro ničím neomezené zdobení. Pro ještě více kreativní zábavy mohou děti připojit i další LEGO kostky nebo minifigurky. Jedná se o báječný narozeninový nebovánoční dárek pro kreativní děti všech věkových kategorií.

  • Probuď v dětech kreativitu s tímto penálem od LEGO DOTS, který je vyrobený z odolného a trvanlivého plastu ABS. Zábavný a funkční doplněk ke každému psacímu stolu.
  • Penál obsahuje 4 autentické LEGO destičky: 2 čtvercové o velikosti 4x4, jednu čtvercovou o velikosti 2x2 a jednu obdélníkovou o velikosti 2x4. Obsahuje také 46 barevných dílků pro ničím neomezené zdobení.
  • Jedinečný penál se vyznačuje neotřelým vzhledem. Měří přes 21 cm na délku a 7 cm na šířku.
  • Varování: Nebezpečí udávení z důvodu malých částí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Penál
SKU
5006277
Série
LEGO DOTS
Cena LEGO
120 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.