LEGO Sada 6 gelových propisek 5006275

Zbavn tvercov propisky pro zdoben, psan a kreslen

lego 5006275 sada 6 gelovych propisek
  • DOTS Série
  • 5006275 SKU

S touto sadou 6 gelových propisek od LEGO DOTS máš kreativitu na dosah ruky! Kromě řady barev, které pozvednou psaní na novou úroveň, nabízí propisky také 2 autentické LEGO destičky o velikosti 1x4, které jsou připevněné k horní části. V balení najdeš 25 barevných zdobítek, takže si děti nebo LEGO fanoušci mohou vzhled propisek přizpůsobit …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 449 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DOTS

Popis LEGO Sada 6 gelových propisek 5006275

S touto sadou 6 gelových propisek od LEGO DOTS máš kreativitu na dosah ruky! Kromě řady barev, které pozvednou psaní na novou úroveň, nabízí propisky také 2 autentické LEGO destičky o velikosti 1x4, které jsou připevněné k horní části. V balení najdeš 25 barevných zdobítek, takže si děti nebo LEGO fanoušci mohou vzhled propisek přizpůsobit podle svého vkusu. Díky čtvercovému tvaru se neskutálejí ze stolu a s gelovou náplní a pohodlnou rukojetí bude psaní naprostá hračka. Elegantní dárek, kterýse hodí do každé domácnosti, kanceláře nebo třídy.

  • Inspiruj děti k neomezené kreativitě s touto sadou 6 gelových propisek od LEGO DOTS. Psaní nebylo nikdy snazší. Bezpečně připevněné destičky navíc nabízejí jedinečné dekorativní možnosti.
  • Tenké, čtvercové propisky mají odnímatelné víčko, pohodlnou rukojeť a 2 autentické LEGO destičky o velikosti 1x4. Dále uvnitř balení najdeš 25 barevných dílků DOTS, které dětem pomohou propisky ozdobit.
  • Tyto parádní propisky můžeš kdykoli přestavět podle nálady. Jednotlivé propisky měří přes 15 cm nadélku a rozjasní psací stůl doma, v kanceláři nebo ve třídě.
  • Varování: Nebezpečí udávení z důvodu malých částí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Sada 6 gelových propisek
SKU
5006275
Série
LEGO DOTS
Cena LEGO
449 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.