LEGO Sada 6 fixů 5006274

Pardn obdlnkov fixy od LEGO DOTS pro snadn vybarvovn

lego 5006274 sada 6
  • DOTS Série
  • 5006274 SKU

Objev perfektní vybarvovací nástroje pro začínající umělce v této sadě 6 fixů od LEGO DOTS. Tyto fixy v různých barvách posunou kreativitu na další úroveň. Každá z nich obsahuje 2 LEGO destičky o velikosti 2x4, které jsou připevněné k horní části. Uvnitř balení najdeš celkem 40 barevných dílků, s jejichž pomocí můžeš vytvářet kreativní vzory. …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 449 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DOTS

Popis LEGO Sada 6 fixů 5006274

Objev perfektní vybarvovací nástroje pro začínající umělce v této sadě 6 fixů od LEGO DOTS. Tyto fixy v různých barvách posunou kreativitu na další úroveň. Každá z nich obsahuje 2 LEGO destičky o velikosti 2x4, které jsou připevněné k horní části. Uvnitř balení najdeš celkem 40 barevných dílků, s jejichž pomocí můžeš vytvářet kreativní vzory. Díky obdélníkovému tvaru se propisky neskutálejí ze stolu. Jemné špičky jsou zárukou snadného vybarvování. Výborný umělecký dárek, který se hodí do každédomácnosti, kanceláře nebo třídy.

  • Inspiruj děti k neomezené kreativitě s touto sadou 6 fixů od LEGO DOTS. Vybarvování nebylo nikdy jednodušší. Bezpečně připevněné destičky navíc nabízejí jedinečné dekorativní možnosti.
  • Obdélníkové fixy mají odnímatelné víčko a 2 LEGO destičky o velikosti 2x4. Dále uvnitř balení najdeš 40 barevných DOTS dílků, které dětem pomohou fixy ozdobit.
  • Tyto parádní fixy se vyznačují odvážným designem a lze je kdykoli předělat. Každý z nich měří přes 15 cm na délku a nepochybně zkrášlí psací stůl v každé domácnosti, kanceláři nebo třídě.
  • Varování: Nebezpečí udávení z důvodu malých částí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Sada 6 fixů
SKU
5006274
Série
LEGO DOTS
Cena LEGO
449 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.