LEGO Zápisník s elastickou gumičkou 5006273

Se stylovm zpisnkem od LEGO DOTS s mkkou vazbou u nikdy na nic nezapomene

lego 5006273 zapisnik s elastickou gumickou
  • DOTS Série
  • 5006273 SKU

Zápisník s elastickou gumičkou od LEGO DOTS nepochybně potěší všechny spisovatele i kutily. Tento stylový a funkční 96stránkový zápisník s měkkou vazbou obsahuje elastickou gumičku a posuvnou LEGO destičku o velikosti 4x4, která umožňuje jeho zavírání. Díky 18 zdobítkům v odvážných barvách si ji navíc můžeš přizpůsobit podle sebe. Pokud si k zápisníku pořídíš i …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 449 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DOTS

Popis LEGO Zápisník s elastickou gumičkou 5006273

Zápisník s elastickou gumičkou od LEGO DOTS nepochybně potěší všechny spisovatele i kutily. Tento stylový a funkční 96stránkový zápisník s měkkou vazbou obsahuje elastickou gumičku a posuvnou LEGO destičku o velikosti 4x4, která umožňuje jeho zavírání. Díky 18 zdobítkům v odvážných barvách si ji navíc můžeš přizpůsobit podle sebe. Pokud si k zápisníku pořídíš i jednu z gelových propisek od LEGO DOTS (které se prodávají samostatně), můžeš se těšit na opravdu mimořádný prožitek z psaní. Perfektní dárek k narozeninám nebo Vánocům do každé domácnosti, kanceláře nebo třídy.

  • S tímto 96stránkovým linkovaným zápisníkem s měkkou vazbou a přizpůsobitelnou LEGO DOTS destičkou o velikosti 4x4 LEGO fanoušci už nikdy na nic důlěžitého nezapomenou.
  • Součástí zápisníku je elastická gumička, díky níž zůstane zavřený, a také LEGO destička o velikosti 4x4 pro jeho zajištění a 18 barevných DOTS dílků, s jejichž pomocí si děti nebo fanoušci mohou zápisník dozdobit.
  • Zápisník od LEGO DOTS měří přes 21 cm na délku a 13 cm na šířku a bude se skvěle vyjímat na psacím stole doma, v kanceláři nebo ve škole.
  • Varování: Nebezpečí udávení z důvodu malých částí.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Zápisník s elastickou gumičkou
SKU
5006273
Série
LEGO DOTS
Cena LEGO
449 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.