LEGO Krabička na oběd s minifigurkami 5005928

Pardn krabika na obd pro vechny milovnky LEGO minifigurek!

lego 5005928 krabicka na obed s minifigurkami
  • Minifigurky Série
  • 5005928 SKU

Zabal malým stavitelům zdravý oběd do této zábavné LEGO krabičky s minifigurkami 5005928. Odolná a praktická krabička na oběd představuje skvělý dárek pro kluky i holky, kterým rozjasní den legrační potisk s obličeji minifigurek. Uvnitř je navíc pohyblivý rozdělovač, takže se různá jídla nikdy nepomíchají. Spony, které zajišťují víko, se snadno otevírají a víko samotné …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 199 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minifigurky

Popis LEGO Krabička na oběd s minifigurkami 5005928

Zabal malým stavitelům zdravý oběd do této zábavné LEGO krabičky s minifigurkami 5005928. Odolná a praktická krabička na oběd představuje skvělý dárek pro kluky i holky, kterým rozjasní den legrační potisk s obličeji minifigurek. Uvnitř je navíc pohyblivý rozdělovač, takže se různá jídla nikdy nepomíchají. Spony, které zajišťují víko, se snadno otevírají a víko samotné se dá použít místo talíře!

  • Odolná krabička na oběd z polypropylenu se zábavným potiskem obličejů LEGO minifigurek, který vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.
  • Krabička na oběd je vybavena snadno uzavíratelnými sponami, které zajišťují víko, a pohyblivým rozdělovačem, takže se různá jídla nikdy nepomíchají.
  • Víko lze použít také jako talíř.
  • Krabička na oběd měří přes 17 cm na délku, 13 cm na šířku a 6 cm do hloubky – ideální velikost, do které se vejde celý oběd.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Krabička na oběd s minifigurkami
SKU
5005928
Série
LEGO Minifigurky
Cena LEGO
199 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.