LEGO Education SPIKE Prime Set 45678

Dokonal vzdlvac nstroj zaloen na dovednostech STEAM

LEGO 45678 Education SPIKE Prime Set - 20210818
 • 528 Kousky
 • LEGO Education Série
 • 45678 SKU

Sada LEGO Education SPIKE Prime Set je vzdělávacím nástrojem zaměřujícím se na dovednosti STEAM pro žáky 6.–8. třídy. Kombinují se v ní barevné LEGO stavební dílky se snadno použitelným hardwarem a jednoduchým intuitivním kódovacím jazykem založeným na jazyku Scratch. SPIKE Prime žáky neustále zapojuje hravými vzdělávacími aktivitami, které je vedou ke kritickému myšlení a řešení …

Více informací...

Cena

Capi-cap.cz Capi-cap.cz -7% 11 109 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz -6% 11 290 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 11 999 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Education

Popis LEGO Education SPIKE Prime Set 45678

Sada LEGO Education SPIKE Prime Set je vzdělávacím nástrojem zaměřujícím se na dovednosti STEAM pro žáky 6.–8. třídy. Kombinují se v ní barevné LEGO stavební dílky se snadno použitelným hardwarem a jednoduchým intuitivním kódovacím jazykem založeným na jazyku Scratch. SPIKE Prime žáky neustále zapojuje hravými vzdělávacími aktivitami, které je vedou ke kritickému myšlení a řešení komplexních problémů bez ohledu na úroveň znalostí. Díky SPIKE Prime se žáci mají možnost učit základům STEAM a dalším dovednostem 21. století, a stát se tak inovativními myslemi budoucnosti... a užít si při stavění snadných i komplikovanějších kreativních modelů spousty zábavy!

Srdce systému SPIKE Prime tvoří programovatelný Hub. Toto pokročilé ale snadno použitelné zařízení ve tvaru kostky obsahuje 6 vstupních a výstupních portů, světelnou matrici o velikosti 5x5, konektivitu přes Bluetooth, reproduktor, 6osý gyroskop a dobíjecí baterii. Sada SPIKE Prime obsahuje také vysoce přesně motory a senzory, které společně s řadou barevných LEGO stavebních dílků umožňují žákům navrhovat a stavět zábavné roboty, dynamická zařízení a další interaktivní modely. Díky spoustě možností připojení k Hubu, motorům a senzorům, a navíc i velkým stavebním dílkům stráví žáci méně času stavěním a více času učením. A díky odolnému úložnému boxu s 2 pořadači s přihrádkami nestráví příliš času ani chystáním či uklízením a na menší stoly se budou skvěle hodit menší pořadače.

Intuitivní kódovací prostředí pro tabletya počítače obsahuje prvky populárního kódovacího jazyka Scratch a vytváří systém, který si zamilují učitelé i žáci. Kromě materiálů do začátku jsou součástí aplikace také plány na 3 lekce odpovídající školním osnovám zaměřující se na STEAM dovednosti v oblasti techniky a počítačových věd. Navrženo pro žáky 6.–8. třídy a optimalizováno pro 45minutové vyučovací hodiny. Tyto lekce urychlují učení STEAM dovedností neustálým zapojováním žáků do kritického myšlení a řešení komplexních problémů bez ohledu na úroveň jejich znalostí. Komplexní plány vyučovacích hodin online se spoustou dostupného a interaktivního podpůrného materiálu poskytují učitelům vše, co je potřeba pro vedení hodin se sebedůvěrou, a to bez ohledu na předešlé zkušenosti.

 • Robustní úložný box s přihrádkami, programovatelný Hub, senzor vzdálenosti, senzor síly, senzor barvy, velký motor, 2 střední motory a více než 500 působivých LEGO Technic dílků v živoucích barvách.
 • Programovatelný Hub obsahuje světelnou matrici o velikosti 5x5, 6 vstupních a výstupních portů, integrovaný 6osý gyroskop, reproduktor, konektivitu přes Bluetooth a dobíjecí baterii.
 • Jednoduché kódovací prostředí pro tablety a počítače vychází z oblíbeného kódovacího jazyka Scratch používaného miliony dětí po celém světě.
 • Využijte plány na 3 lekce určené pro žáky 6.–8. tříd zaměřující se na STEAM dovednosti v oblasti techniky a počítačových věd, které odpovídají školním osnovám a jsou optimalizovány převážně na 45minutové vyučovací hodiny. Obsahuje komplexní plány vyučovacích hodin online a podporu pro učitele.
 • Aplikujte technické dovednosti v každé fázi procesu konstruování.
 • Rozvíjejte dovednosti efektivního řešení problémů a kódování prostřednictvím rozboru problémů a algoritmického myšlení.
 • Vytvářejte projekty, které kombinují hardware a software ke sběru a výměně dat.
 • Pracujte s proměnnými, soubory dat a daty na cloudu.
 • Aplikujte kritické myšlení a rozvíjejte dovednosti, které se budou hodit do života a pro kariéry budoucnosti.

Pokud jste pedagog, který tyto produkty nakupuje pro školy nebo v rámci jiného akreditovaného vzdělávacího programu, klikněte na odkaz níže, kde zjistíte více informací o tom, jak získat a používat tato řešení, aby vyhovovala vašim místním požadavkům na vzdělávání – od variant třídních balíčků přes nabídky profesního rozvoje až po rady ohledně řešení pro třídy. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Jste domácí uživatel, který hledá vzdělávací aktivity na doma pro děti všech věkových kategorií?
Ať už jsou ve třídě, nebo v obývacím pokoji, děti mají velkou představivost, vrozenou zvědavost a touhu zkoumat a riskovat. Stačí jim dát ten správný podnět. A od toho je tady LEGO Education. Praktické tvůrčí učení umožňuje dětem přivádět k životu nápady a modely a zároveň procvičuje důležité dovednosti, jako jsou komunikace, spolupráce, kritické myšlení a kreativita.

Společnost LEGO Education již více než 40 let vyvíjí vzdělávací materiály založené na zavedené edukační teorii, že se děti učí nejlépe a zapamatují si více, když si něco prakticky vyzkouší. Naše produkty nejsou hračky – používání vzdělávacích studijních programů LEGO Education doma je naopak obohacujícím edukačním zážitkem, který skvěle poslouží jako doplněk učebních osnov.

Společnost LEGO Education nabízí asistenci před nákupem i po něm, aby zajistila, že programy LEGO Education budou v učebním prostředí využívány co nejefektivněji. Kontaktujte náš zákaznický servis.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Education SPIKE Prime Set
SKU
45678
EAN
5702016376319
Kousky
528
Série
LEGO Education
Cena LEGO
11 999 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.