LEGO Education Můj obrovský svět 45028

Nechte dti objevovat svt, kter je obklopuje

lego 45028 education muj obrovsky svet
  • 480 Kousky
  • LEGO Education Série
  • 45028 SKU

Můj obrovský svět je plný hravých a naučných zážitků, při kterých se předškoláci učí prostřednictvím hraní rolí, zábavného stavění a sdílení nápadů o okolním světě. Tato LEGO vzdělávací stavebnice zároveň rozvíjí dětskou sebedůvěru a základní sociální dovednosti, jako je spolupráce, komunikace a porozumění rolím a odpovědnostem. Hraní rolí ve skutečném světě. Barevná kolekce 480 LEGO DUPLO …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com -6% 8 099 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Education

Popis LEGO Education Můj obrovský svět 45028

Můj obrovský svět je plný hravých a naučných zážitků, při kterých se předškoláci učí prostřednictvím hraní rolí, zábavného stavění a sdílení nápadů o okolním světě. Tato LEGO vzdělávací stavebnice zároveň rozvíjí dětskou sebedůvěru a základní sociální dovednosti, jako je spolupráce, komunikace a porozumění rolím a odpovědnostem.

Hraní rolí ve skutečném světě
Barevná kolekce 480 LEGO DUPLO kostek, figurek, podvozků, oken, dveří a podložky na stavění je určena pro skupinu 2–10 dětí. Postavit si z ní mohou svůj domov, restauraci, zastávku, nemocnici a hasičskou stanici. Můžou díky ní ale také zapojit svou představivost a objevit letadlo, auto či ponorku, nebo se pustit do stavění fantastických zvířátek a vytváření vlastních zábavných příběhů. Můj obrovský svět je možné kombinovat se sadou 45029 Zvířátka a sadou s doplňky 45030 Postavy ze systému pro rané vzdělávání, a udělat tak dětem učení ještě hravějším a zábavnějším.

Plná podpora pro učitele
Můj obrovský svět obsahuje vše,co učitelé potřebují k vedení inspirativních hodin, včetně kartičky na začátek s nápady na 5 aktivit a 10 oboustranných stavebních kartiček. Na stránkách www.LEGOEducation/Start je k dispozici i online plán s 8 lekcemi odpovídajícími standardům. Abychom učitelům pomohli k co nejlepšímu začátku, nabízíme také celodenní kurz profesního rozvoje (je nutné dokoupit).

Holistický přístup k výuce
LEGO Education pro rané vzdělávání vytváří základy pro další vzdělávání dětí a dává jim chuť se celoživotně rozvíjet tím, že stimuluje jejich přirozenou zvídavost, společné zkoumání a učení se hrou. Můj obrovský svět lze kombinovat s ostatními produkty systému pro rané vzdělávání rozvíjející sociální, emocionální a jazykové dovednosti a podporující volnou hru a získávání základních technických znalostí.

  • Rozvíjí dětskou sebedůvěru a základní sociální dovednosti, jako je spolupráce, komunikace a porozumění rolím a odpovědnostem.
  • 480 LEGO DUPLO dílků včetně podložky na stavění, 8 figurek, podvozků, oken, dveří a kolekce barevných kostek – obsahuje vše, co je potřeba k nastartování dětské představivosti.
  • Součástí je kartička na začátek s nápady na 5 aktivit, 10 oboustranných kartiček s inspirací k postavení 20 modelů a online příručka pro učitele s 8 lekcemi odpovídajícími standardům, které pomohou při vedení inspirativních hodin.
  • Abychom učitelům pomohli k co nejlepšímu začátku, nabízíme také volitelný celodenní kurz profesního rozvoje (je nutné dokoupit).
  • Lze kombinovat s ostatními stavebnicemi LEGO Education, jako je sada 45029 Zvířata a doplňková sada 45030 Postavy pro ještě zábavnější učení.
  • Součást systému holistické výuky LEGO Education pro rané vzdělávání určené předškolákům.
  • Obsahuje dostatek kostek pro vytvoření 10 sad LEGO vzdělávacích aktivit vyžadujících 6 kostek.

Pokud jste pedagog, který tyto produkty nakupuje pro školy nebo v rámci jiného akreditovaného vzdělávacího programu, klikněte na odkaz níže, kde zjistíte více informací o tom, jak získat a používat tato řešení, aby vyhovovala vašim místním požadavkům na vzdělávání – od variant třídních balíčků přes nabídky profesního rozvoje až po rady ohledně řešení pro třídy. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Jste domácí uživatel, který hledá vzdělávací aktivity na doma pro děti všech věkových kategorií?
Ať už jsou ve třídě, nebo v obývacím pokoji, děti mají velkou představivost, vrozenou zvědavost a touhu zkoumat a riskovat. Stačí jim dát ten správný podnět. A od toho je tady LEGO Education. Praktické tvůrčí učení umožňuje dětem přivádět k životu nápady a modely a zároveň procvičuje důležité dovednosti, jako jsou komunikace, spolupráce, kritické myšlení a kreativita.

Společnost LEGO Education již více než 40 let vyvíjí vzdělávací materiály založené na zavedené edukační teorii, že se děti učí nejlépe a zapamatují si více, když si něco prakticky vyzkouší. Naše produkty nejsou hračky – používání vzdělávacích studijních programů LEGO Education doma je naopak obohacujícím edukačním zážitkem, který skvěle poslouží jako doplněk učebních osnov.

Společnost LEGO Education nabízí asistenci před nákupem i po něm, aby zajistila, že programy LEGO Education budou v učebním prostředí využívány co nejefektivněji. Kontaktujte náš zákaznický servis.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Education Můj obrovský svět
SKU
45028
UPC
673419322669
Kousky
480
Série
LEGO Education
Cena LEGO
8 599 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.