LEGO Dům Madrigalových 43202

Dopejte vaemu dtti kouzeln hern zitek s jedinenm modelem domku

lego 43202 dum madrigalovych
 • 587 Kousky
 • Disney Série
 • 43202 SKU

Fanoušci filmu Encanto studia Disney všech věkových kategorií si určitě zamilují barevnou sadu Dům Madrigalových (43202) od LEGO ǀ Disney. Stavebnice obsahuje 3patrový dům, arch se samolepkami pro dozdobení, tištěný návod na stavění a digitální pokyny Instructions PLUS. V aplikaci s návody LEGO na stavění si děti mohou na obrazovce model přibližovat, otáčet a různě …

Více informací...

Cena

Capi-cap.cz Capi-cap.cz -13% 1 089 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz -13% 1 089 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 1 249 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Dům Madrigalových 43202

Fanoušci filmu Encanto studia Disney všech věkových kategorií si určitě zamilují barevnou sadu Dům Madrigalových (43202) od LEGO ǀ Disney. Stavebnice obsahuje 3patrový dům, arch se samolepkami pro dozdobení, tištěný návod na stavění a digitální pokyny Instructions PLUS. V aplikaci s návody LEGO na stavění si děti mohou na obrazovce model přibližovat, otáčet a různě prohlížet. Pokyny pomohou i menším dětem stavět s maximálním sebevědomím… paráda!

Hry po celý den
Tato stavebnice inspiruje k nekonečnému hraní prostřednictvím barev, funkcí a detailů, které v dětech probouzejí magické myšlení. Je doslova nabitá kreativními doplňky, včetně akordeonu, gramofonu a deštníku. Lze si s ní hrát tak, jak je, nebo v kombinaci s ostatními sadami od LEGO ǀ Disney (prodávanými samostatně).

Kultovní postavy z filmů
Součástí této stavebnice od LEGO ǀ Disney jsou 2 minipanenky a 1 mikrofigurka – Abuela, Mirabel a Antonio studia Disney – a k tomu navíc figurky LEGO kapybary a motýla. Prémiová stavebnice představuje super dárek pro děti, které chtějí v kolektivu určovat trendy.

 • Udělejte fanouškovi studia Disney radost modelem kouzelného domu plného barev a překvapení se speciální stavebnicí Dům Madrigalových (43202) od LEGO ǀ Disney. Stačí otevřít krabici a dobrodružství může začít!
 • Přesvědčte se, kdo žije uvnitř! Tato stavebnice tvořená 587 dílky obsahuje 3 patra, otáčející se korouhvičku, odklápěcí postel a mávající okenice, jedinečný arch se samolepkami a spoustu doplňků pro nekončící příběhy.
 • Obsahuje minipanenky Disney postav Abuely a Mirabel, mikropanenku Antonia a figurky LEGO Chispiho a motýlka. Tato barevná 3patrová stavebnice je zárukou kreativní zábavy.
 • Tento trendy dárek udělá radost všem fanouškům filmu Encanto studia Disney od 6 let. Dům nabízí několik pokojů, různé funkce z filmu a další inspirativní prvky a doplňky.
 • Neomezená kreativní zábava. Zámek měří přes 26 cm na výšku, 20 cm na šířku a 10 cm do hloubky. S modelem si lze hrát dlouhé hodiny a zároveň vypadá úchvatně na výstavce.
 • Chcete dětem dopřát ještě lepší stavitelský zážitek? Od toho tu jsou digitální pokyny Instructions PLUS, které nabízejí intuitivní režimy přibližování, otáčení a vizualizace. Stavebnice LEGO tak jdou s dobou!
 • Díky detailně zpracovaným mini- a mikropanenkám a barevnému modelu domu je tato stavebnice na motivy Disney filmu Encanto zárukou kreativního hraní, které zábavným způsobem pomáhá v rozvoji důležitých dovedností.
 • Již od roku 1958 splňují dílky LEGO přísné standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují bezproblémové spojování a rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Dům Madrigalových
SKU
43202
EAN
5702017100081
UPC
673419350884
Kousky
587
Série
LEGO Disney
Cena LEGO
1 249 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.