LEGO Kouzelné dveře Antonia 43200

Dopejte svmu potomkovi radost z objevovn s touto kreativn sadou

lego 43200 kouzelne dvere antonia
 • 99 Kousky
 • Disney Série
 • 43200 SKU

Uvnitř stavebnice Kouzelné dveře Antonia (43200) od LEGO ǀ Disney na vás čeká spousta dobrodružství. Těšit se můžete na oboustranně se otevírající „dveře“ se zámkem a středovou konstrukcí, arch se samolepkami pro dozdobení, ale také na tištěný návod a digitální pokyny Instructions PLUS. V aplikaci s návody LEGO na stavění si děti mohou na obrazovce …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 609 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Kouzelné dveře Antonia 43200

Uvnitř stavebnice Kouzelné dveře Antonia (43200) od LEGO ǀ Disney na vás čeká spousta dobrodružství. Těšit se můžete na oboustranně se otevírající „dveře“ se zámkem a středovou konstrukcí, arch se samolepkami pro dozdobení, ale také na tištěný návod a digitální pokyny Instructions PLUS. V aplikaci s návody LEGO na stavění si děti mohou na obrazovce model přibližovat, otáčet a různě prohlížet. Pokyny pomohou i menším dětem stavět s maximálním sebevědomím… paráda!

Hry na cesty
Fanoušci studia Disney si s touto přenosnou stavebnicí užijí spoustu zábavy. Mohou si s ní hrát tak, jak je, nebo ji propojit s ostatními sadami LEGO ǀ Disney (prodávanými samostatně). Součástí jsou prvky a kreativní doplňky, které inspirují k ničím neomezenému hraní.

Vzrušující postavy a scény
S touto magickou stavebnicí od LEGO ǀ Disney se děti mohou pustit do hraní bez zbytečných průtahů. K dispozici jsou 2 mikrofigurky – Mirabel a Antonio studia Disney – a k tomu navíc figurky LEGO kapybary, jaguára, žáby a 3 motýlů. Prémiová stavebnice představuje perfektní dárek pro děti, které chtějí v kolektivu určovat trendy.

 • Přeneste kreativní zábavu z filmu k sobě domů se stavebnicí Kouzelné dveře Antonia (43200) od LEGO ǀ Disney. Hra začíná odemknutím a otevřením dveří!
 • Co se ukrývá za dveřmi? Tato stavebnice tvořená 99 dílky obsahuje otevírací „dveře“ s funkčním zámkem, klíč na řetízku a středovou konstrukci, arch se samolepkami a inspirativní doplňky, které podněcují tvořivé příběhy.
 • Tato stavebnice s figurkami LEGO Antonia, Mirabel, Chispiho a Parce studia Disney byla navržena pro kreativní dobrodružství. Lze si s ní hrát tak, jak je, nebo ji kombinovat s ostatními sadami na motivy filmu Encanto (prodávanými samostatně).
 • Tento jedinečný dárek si nepochybně zamilují všichni fanoušci filmu Encanto studia Disney od 5 let. Za otevíracími „dveřmi“ se ukrývá mikrosvět s houpací sítí a jaguáří jeskyní, ale také řada prvků a inspirativních doplňků.
 • Dobrodružství na cesty. Rozměry otevřených dveří jsou 7 cm na výšku, 22 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Děti si tak sadu mohou snadno sbalit na návštěvu ke kamarádům, a zároveň se bude skvěle vyjímat na výstavce.
 • Chcete dětem dopřát ještě lepší stavitelský zážitek? Od toho tu jsou digitální pokyny Instructions PLUS, které nabízejí intuitivní režimy přibližování, otáčení a vizualizace. Stavebnice LEGO tak jdou s dobou!
 • Díky detailně zpracovaným mikropanenkám, rozkošným stvořením a oblíbenému prostředí z filmu je tato sada na motivy filmu Encanto zárukou kreativního hraní, které zábavným způsobem rozvíjí důležité dovednosti pro život.
 • Již od roku 1958 splňují dílky LEGO přísné standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují bezproblémové spojování a rozebírání.
 • Dílky LEGO pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kouzelné dveře Antonia
SKU
43200
EAN
5702017097435
Kousky
99
Série
LEGO Disney
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.