LEGO Ledový zámek 43197

Pipomete kouzeln filmov trhk Ledov krlovstv od Disneyho s tmto jedinenm modelem

lego 43197 ledovy zamek
 • 1709 Kousky
 • Disney Série
 • 43197 SKU

Fanoušci Frozen nebudou při pohledu na tento obří ledový hrad z kostek LEGO věřit vlastním očím. Hrad měří 65 cm na výšku a 35 cm na šířku a je pro ně splněným snem. Fantastický zámek královny Elsy je plný skvělých detailů. A co takhle rozpoznatelné dvojité točité schodiště? Působivá ledová fontána? Nebo typický balkon? Součástí stavebnice …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 5 599 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Ledový zámek 43197

Fanoušci Frozen nebudou při pohledu na tento obří ledový hrad z kostek LEGO věřit vlastním očím. Hrad měří 65 cm na výšku a 35 cm na šířku a je pro ně splněným snem.

Fantastický zámek královny Elsy je plný skvělých detailů. A co takhle rozpoznatelné dvojité točité schodiště? Působivá ledová fontána? Nebo typický balkon? Součástí stavebnice LEGO 43197 jsou samozřejmě i všechny oblíbené postavy z filmů.

Hrajte si s Annou, Kristoffem, Olafem a čtyřmi sněhuláky. S touto sadou získáte dokonce dvě verze Elsy. Hrajete si rádi s Elsou v jejích rozpoznatelných modrých šatech, nebo si dnes vyberete královnu v jejím korunovačním oblečku?

Pro malé i velké fanoušky Frozen

Stavebnice LEGO 43197 je určena pro stavitele od 14 let, ale to neznamená, že si ji nemohou užít i menší fanoušci Frozen. Ledový hrad LEGO je skvělý projekt pro rodiče s dítětem.

I když je ledový hrad hotový, děti (i dospělí) se mohou dlouhé hodiny kochat všemi detaily. Přehrajte si oblíbené scény z filmu nebo si vymyslete vlastní ledové dobrodružství.

Zážitek z nové budovy, na který se nezapomíná

Z více než 1700 dílků této sady LEGO postavíš nejen obrovský ledový zámek královny Elsy, ale také menší zámek Arendelle.

Chcete si stavbu ještě více užít? Pak využijte inovace Návod PLUS. Tento digitální stavební návod umožňuje mimo jiné přibližování, otáčení a sledování vlastního postupu. Jedná se o stavbu nové úrovně. Vsadím se, že to bude nezapomenutelný zážitek!

Skutečný poutač pozornosti v každé místnosti

Ledový hrad LEGO je díky své mohutné velikosti a krásným detailům skutečným lákadlem pro každý (dětský) pokoj. Přední část hradu je úchvatná na pohled a ledový krystal na střeše okamžitě upoutá pozornost.

V zadní části ledového hradu se můžete pokochat všemi krásnými detaily, jako je klavír a loď v láhvi. To jistě podnítí vaši představivost a začnete vymýšlet nové skvělé příběhy o Frozen. Co prožívají Anna, Elsa, Kristoff a Olaf tentokrát?

 • Nadchněte stavitele impozantním ledovým zámkem od LEGO ǀ Disney (43197). Jedná se o skvělý dárek pro všechny dostatečně staré fanoušky, který vyvolá vzpomínky na milované Ledové království od Disneyho.
 • Postavte si úchvatný model ikonického zámku, ve kterém nechybí velké schodiště, hlavní síň a ledová fontána, a navíc také 9 postav, včetně 4 minipanenek a LEGO figurky Olafa.
 • Tato úžasná stavebnice LEGO ǀ Disney nabízí pestrou škálu doplňků, včetně miniaturní sestavitelné repliky zámku Arendelle a lodě v láhvi. Skvělé k přehrávání scén z filmů i k vymýšlení vlastních nových dobrodružství.
 • Tento unikátní, sestavitelný model si zamilují všichni fandové Ledového království od Disneyho ve věku od 14 let. Zámek s více než 1700 dílky se pyšní důmyslnými detaily, a představuje tak skvělý dárek pro každého.
 • Zámek měří přes 65 cm na výšku, 35 cm na šířku a 19 cm do hloubky. Model vypadá úchvatně na výstavce a zároveň inspiruje ke kreativnímu hraní.
 • Chcete stavitelům dopřát ještě úžasnější stavitelský zážitek? Nyní toho můžete dosáhnout s digitálními pokyny Instructions PLUS! Díky intuitivním režimům přibližování, otáčení a speciálnímu průhledovému režimu jsou LEGO stavebnice vhodné pro digitální věk!
 • Seznamte starší děti s úžasnými postavami a poskytněte jim náročnější stavitelský zážitek se stavebnicemi LEGO ǀ Disney. Ve stavebnici nechybí spousta doplňků, které podnítí představivost a kreativitu stavitelů.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky přísné standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují bezproblémové spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Ledový zámek
SKU
43197
EAN
5702016917239
UPC
673419342049
Kousky
1709
Série
LEGO Disney
Stáří
14+ let
Cena LEGO
5 599 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.