LEGO Ledová říše divů Anny a Elsy 43194

Kreativn, hern stavebnice na motivy zimnch radovnek

lego 43194 ledova rise divu anny a elsy
 • 154 Kousky
 • Disney Série
 • 43194 SKU

Podpořte sebedůvěru dětí prostřednictvím hravých dobrodružství se stavebnicí Ledová říše divů Anny a Elsy (43194) z řady LEGO ǀ Disney 4+. Nechybí v ní ledový zámek z disneyovského trháku Ledové království, jednoduchý ilustrovaný návod, který pomůže i dětem, které se teprve učí číst, a digitální průvodce Instructions PLUS. Když si malí stavitelé nechají pomoct aplikací s LEGO …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -21% 889 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -20% 899 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -20% 899 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -7% 1 049 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 1 129 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Ledová říše divů Anny a Elsy 43194

Podpořte sebedůvěru dětí prostřednictvím hravých dobrodružství se stavebnicí Ledová říše divů Anny a Elsy (43194) z řady LEGO ǀ Disney 4+. Nechybí v ní ledový zámek z disneyovského trháku Ledové království, jednoduchý ilustrovaný návod, který pomůže i dětem, které se teprve učí číst, a digitální průvodce Instructions PLUS. Když si malí stavitelé nechají pomoct aplikací s LEGO návody na stavění, tvoření s fyzickými stavebnicemi jim půjde jako opravdovým mistrům!

Učení a hraní pro každou příležitost
Tato stavebnice z řady 4+ byla navržena na míru začínajícím stavitelům a přináší doplňky a postavy, které zaručí úžasný herní zážitek. V krabici najdete sáčky, v nichž v každém jsou dílky na jeden model. Zámek je navíc vybaven kostkou pro začátečníky a velkými zdmi, takže i začátečníci jej postaví levou zadní!

Skvělá zábava pro celou rodinu
Děti a dospělí si budou v ledovém zámku užívat dobrodružství spolu s Annou, Elsou a Olafem od Disneyho. Stavebnice z řady 4+ přinášejí dospělým skvělou příležitost užít si stavění s dětmi, ať už jsou to zkušení LEGO fanoušci, nebo teprve svět LEGO kostek objevují.

 • Stavebnice Ledová říše divů Anny a Elsy (43194) z řady LEGO ǀ Disney 4+ je plná detailů a funkcí a seznámí děti se stavěním, zatímco si budou užívat legraci s Annou, Elsou a jejich přáteli od Disneyho.
 • V sadě najdete ledový zámek, 3 menší modely, minipanenky Anny a Elsy od Disneyho a LEGO figurky Olafa a 3 sněhuláčků. Začátečnická kostka vám pomůže se stavěním, takže zbyde více času na hraní!
 • Fanoušci filmu Ledové království od Disneyho si zamilují doplňky, mezi kterými najdete ledovou židli, lucernu, skleněný zvon a truhlu s korunou a diamanty. Ideální volba pro přehrávaní oblíbených filmových scén nebo otevřené hraní.
 • Skvělý dárek k jakékoliv příležitosti pro holky a kluky ve věku od 4 let. Odměňte poctivou práci kreativním dárkem, který děti zabaví na celé hodiny a zdokonalí jejich představivost a stavitelské dovednosti.
 • Ledový zámek měří přes 23 cm na výšku a 13 cm na šířku, a nabídne tak spoustu příležitostí k neomezenému hraní. Je kompatibilní se všemi LEGO kostkami, takže jej děti se svými rozvíjejícími se stavitelskými dovednosti mohou neustále rozšiřovat.
 • Jednoduchý ilustrovaný návod je ideální pro děti, které se teprve učí číst, digitální průvodce Instructions PLUS z aplikace s LEGO návody na stavění pak malým stavitelům pomůže vizualizovat si modely během stavění.
 • Stavebnice s označením 4+ pomáhají dětem získat stavitelské sebevědomí. Kromě toho jim umožňují sdílet radost ze stavění a hraní s dospělými.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky striktní normy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Ledová říše divů Anny a Elsy
SKU
43194
EAN
5702016909654
UPC
673419337618
Kousky
154
Série
LEGO Disney
Cena LEGO
1 129 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.