LEGO 43191 Arielina slavnostní loď

Zábavná stavebnice, která se hodí na každou oslavu!

lego 43191 arielina slavnostni lod
 • 114 Kousky
 • Disney Série
 • 43191 SKU

Sada Arielina slavnostní loď (43191) z edice 4+ od LEGO® ǀ Disney, která je plná nejrůznějších detailních prvků, naučí děti stavět a zároveň jim umožní vychutnat si slavnostní atmosféru s princeznou Ariel a jejími přáteli. Obsahuje loď, která plave na vodě, molo s obloukem a otočným tanečním parketem, podvodní pódium pro kapelu a 5 …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -16% 649 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 769 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 769 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 179 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO 43191 Arielina slavnostní loď

 • Sada Arielina slavnostní loď (43191) z edice 4+ od LEGO ǀ Disney, která je plná nejrůznějších detailních prvků, naučí děti stavět a zároveň jim umožní vychutnat si slavnostní atmosféru s princeznou Ariel a jejími přáteli.
 • Obsahuje loď, která plave na vodě, molo s obloukem a otočným tanečním parketem, podvodní pódium pro kapelu a 5 postav. Díky začátečnickým kostkám bude stavění hračka!
 • Fanoušci filmu Malá mořská víla od Disneyho si zamilují přiložené doplňky, mezi kterými najdete saxofon, kost, truhlu s pokladem, prsten a trojzubec. Ideální volba pro přehrávaní oblíbených filmových scén nebo otevřené hraní.
 • Skvělý dárek nebo odměna pro holky a kluky ve věku od 4 let k jakékoliv příležitosti. Odměňte poctivou práci kreativním dárkem, který děti zabaví na celé hodiny a zdokonalí jejich představivost a stavitelské dovednosti.
 • Sestavitelný model loďky měří přes 15 cm na délku a skvěle se bude vyjímat na výstavce v pokojíčku. Celá sada je kompatibilní s dalšími LEGO kostkami, takže sbírka dětí se může postupně rozrůstat, jak porostou jejich stavitelské dovednosti.
 • Tištěné návody jsou super, ale digitální průvodce stavěním Instructions PLUS je boží! S aplikací s LEGO návody na stavění si mohou malí stavitelé model během stavění různě vizualizovat a přibližovat.
 • Stavebnice s označením 4+ pomáhají dětem získat stavitelské sebevědomí. Kromě toho jim umožňují sdílet radost ze stavění a hraní s dospělými.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky striktní normy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Arielina slavnostní loď
SKU
43191
EAN
5702016909944
Kousky
114
Série
LEGO Disney
Cena LEGO
769 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.