LEGO Myšák Mickey a Myška Minnie 43179

Kultovn postavy od Disneyho si lze nyn vystavit!

lego 43179 mysak mickey a myska minnie
 • 1739 Kousky
 • Disney Série
 • 43179 SKU

Pokud patříte mezi fanoušky studia Disney a zbožňujete jeho původní animované filmy, pak je tato hračka určena právě vám! Myšák Mickey a Myška Minnie (43179) od LEGO ǀ Disney vám dávají příležitost soustředit se a vlastnoručně vyrobit něco, co si stojí za to vystavit. Fantastické retro detaily. Tyto figurky Myšáka Mickeyho a Myšky Minnie, které vycházejí …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 3 359 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 4 089 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 4 799 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Myšák Mickey a Myška Minnie 43179

Pokud patříte mezi fanoušky studia Disney a zbožňujete jeho původní animované filmy, pak je tato hračka určena právě vám! Myšák Mickey a Myška Minnie (43179) od LEGO ǀ Disney vám dávají příležitost soustředit se a vlastnoručně vyrobit něco, co si stojí za to vystavit.

Fantastické retro detaily
Tyto figurky Myšáka Mickeyho a Myšky Minnie, které vycházejí z kultovních postav Walta Disneyho a Uba Iwerka, jsou zachycené v dynamických pozách. Nabízejí také několik sestavitelných doplňků, včetně kytary, staré kamery, trojnožky a fotoalba se snímky z jejich dobrodružství. Mickey měří 36 cm a Minnie 35 cm na výšku.

LEGO stavitelské projekty pro vás
Udělejte si čas sami pro sebe, ponořte se do kreativní výzvy a postavte si tyto 2 úžasné velké figurky, jimiž se můžete pochlubit doma nebo v kanceláři. Tyto figurky jsou součástí kolekce inspirativních LEGO stavebnic pro dospělé se zájmem o pop kulturu, umění, architekturu a design a představují vynikající dárek pro vás nebo pro fanouška studia Disney ve vašem okolí, který se poohlíží po svém dalším projektu.

 • Dopřejte sobě nebo kutilovi z vašeho okolí kreativní zážitek s touto stavebnicí Myšák Mickey a Myška Minnie (43179) od LEGO ǀ Disney. Postavte si jedinečný výstavní kousek, který se okamžitě stane středobodem každé konverzace.
 • Vyčistěte si hlavu při stavění 2 velkých, propracovaných figurek a doplňků, které si můžete postavit a vystavit. Tato sada vám přinese naplňující stavitelský zážitek, při němž dobijete energii.
 • Až budete mít tyto kultovní postavy hotové, můžete si je vystavit doma nebo v kanceláři. Můžete je mít pohromadě, anebo pro každou figurku vytvořit jedinečnou scénu pomocí příslušných doplňků.
 • Podělte se o svou lásku k Myšákovi Mickeymu od Disneyho a vychutnejte si tuto sadu se všemi detaily a doplňky. Přesvědčivý retro vzhled figurek činí z této stavebnice skvělý dárek nejen pro vás, ale i pro všechny fanoušky studia Disney, které znáte.
 • Větší z těchto propracovaných figurek měří přes 36 cm na výšku, 22 cm na šířku a 16,5 cm do hloubky. Tato úchvatná sada obsahuje 1 739 dílků a můžete si ji vystavit na speciálním místě u sebe doma.
 • Vzpomínky a kvalitně strávený čas o samotě čekají. S touto sadou si užijete zábavu i bez baterií. Vymaňte se z každodenní rutiny a postavte si tyto kvalitní figurky, které si následně můžete vystavit doma.
 • Knížečka s návodem vás provede stavitelským projektem. Obsahuje i příběhy a viněty, s nimiž bude stavění ještě zábavnější. Tato LEGO stavebnice nabízí kreativní způsob, jak utéct z každodenního shonu.
 • Darujte dospělým stavitelům, jako jste vy, 2 působivě propracované, velké figurky v této sadě od LEGO | Disney. Stavebnice nabízí jedinečný model, který si můžete vystavit a dát tak najevo svou přízeň těmto postavičkám.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky ty nejvyšší oborové standardy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, takže si můžete být jisti, že všechny stavebnice splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Myšák Mickey a Myška Minnie
SKU
43179
EAN
5702016669381
Kousky
1739
Série
LEGO Disney
Stáří
18+ let
Cena LEGO
3 359 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.