LEGO Buldozer Cat D11 ovládaný aplikací 42131

Vytvote si vlastn ikonu stavebnch stroj

lego 42131 buldozer cat d11 ovladany aplikaci
 • 3854 Kousky
 • Technic Série
 • 42131 SKU

Vzdejte hold legendě stavebních strojů a sestavte si repliku největšího buldozeru značky Cat s modelem Buldozer Cat D11 ovládaný aplikací (42131) od LEGO Technic. Tato rozsáhlá sada umožní dospělým vychutnat si kvalitně strávený čas a věnovat se tomu, co je skutečně baví. Stejně jako opravdový buldozer Cat se i tento model vyznačuje modulární konstrukcí. LEGO fanoušci …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -30% 8 899 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 12 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Technic

Popis LEGO Buldozer Cat D11 ovládaný aplikací 42131

Vzdejte hold legendě stavebních strojů a sestavte si repliku největšího buldozeru značky Cat s modelem Buldozer Cat D11 ovládaný aplikací (42131) od LEGO Technic. Tato rozsáhlá sada umožní dospělým vychutnat si kvalitně strávený čas a věnovat se tomu, co je skutečně baví. Stejně jako opravdový buldozer Cat se i tento model vyznačuje modulární konstrukcí. LEGO fanoušci si nepochybně zamilují prvek, který je novinkou pro říjen 2021 – velký pás, který lze utahovat a povolovat. A sestavením to teprve začíná! Jelikož je model doslova nabitý autentickými prvky a funkcemi, budete mít stále co objevovat.

Převezměte kontrolu nad modelem buldozeru
Aplikace CONTROL+ vám umožní ovládat robustní stroj a objevovat jeho možnosti. K ovládání a řízení buldozeru slouží aplikace. Aplikace umožňuje realistické pohyby zvedání, spouštění a naklápění radlice nebo zvedání a spouštění rypadla a žebříku.

Probádejte svět techniky
Modely LEGO Technic přinášejí věrné mechanismy a pohybové funkce, které LEGO stavitelům přístupným a realistickým způsobem umožňují zkoumat svět techniky.

 • Postavte si vysoce propracovaný model obřího stavebního stroje pro dospělé ovládaný aplikací se sadou 42131 Buldozer Cat D11 od LEGO Technic.
 • Vychutnejte si stavění a potom se nechte uchvátit všemi doplňky a funkcemi modelu. Prohlédněte si pásové prvky LEGO, které jsou novinkou pro říjen 2021 a které umožňují realistický pohyb buldozeru.
 • K ovládání buldozeru slouží aplikace CONTROL+. Vdechněte modelu buldozeru život. Ovládejte ho, zvedejte, spouštějte a naklápějte radlici nebo manipulujte s rypadlem a žebříkem.
 • Hledáte parádní dárek pro sebe nebo fanoušky buldozerů Cat a ostatních cool strojů? Působivá sada se stavebním vozidlem představuje super tip na dárek.
 • Replika buldozeru Cat měří přes 26 cm na výšku, 57 cm na délku a 37 cm na šířku.
 • Vyžaduje 6 baterií typu AA (nejsou součástí balení). Sada obsahuje také 2 motory č. 15, 2 velké motory a 1 hub.
 • Tento důmyslně propracovaný model stroje Cat věrně vystihuje svou předlohu díky autentické barevné kombinaci a grafickému provedení, které si fanoušci nepochybně zamilují.
 • Řada LEGO Technic nabízí pokročilé modely pro fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.
 • Již od roku 1958 splňují kostky LEGO Technic ty nejpřísnější standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží.
 • Dílky LEGO Technic pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že vyhovují přísným globálním bezpečnostním standardům.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Buldozer Cat D11 ovládaný aplikací
SKU
42131
EAN
5702017230092
Kousky
3854
Série
LEGO Technic
Stáří
18+ let
Cena LEGO
12 699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.