LEGO Buldozer Cat D11 ovládaný aplikací 42131

Vytvote si vlastn ikonu stavebnch stroj

lego 42131 buldozer cat d11 ovladany aplikaci
 • 3854 Kousky
 • Technic Série
 • 42131 SKU

Vzdejte hold legendě stavebních strojů a sestavte si repliku největšího buldozeru značky Cat s modelem Buldozer Cat D11 ovládaný aplikací (42131) od LEGO Technic. Tato rozsáhlá sada umožní dospělým vychutnat si kvalitně strávený čas a věnovat se tomu, co je skutečně baví. Stejně jako opravdový buldozer Cat se i tento model vyznačuje modulární konstrukcí. LEGO fanoušci …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -31% 8 765 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -8% 11 699 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 12 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Technic

Popis LEGO Buldozer Cat D11 ovládaný aplikací 42131

Vzdejte hold legendě stavebních strojů a sestavte si repliku největšího buldozeru značky Cat s modelem Buldozer Cat D11 ovládaný aplikací (42131) od LEGO Technic. Tato rozsáhlá sada umožní dospělým vychutnat si kvalitně strávený čas a věnovat se tomu, co je skutečně baví. Stejně jako opravdový buldozer Cat se i tento model vyznačuje modulární konstrukcí. LEGO fanoušci si nepochybně zamilují prvek, který je novinkou pro říjen 2021 – velký pás, který lze utahovat a povolovat. A sestavením to teprve začíná! Jelikož je model doslova nabitý autentickými prvky a funkcemi, budete mít stále co objevovat.

Převezměte kontrolu nad modelem buldozeru
Aplikace CONTROL+ vám umožní ovládat robustní stroj a objevovat jeho možnosti. K ovládání a řízení buldozeru slouží aplikace. Aplikace umožňuje realistické pohyby zvedání, spouštění a naklápění radlice nebo zvedání a spouštění rypadla a žebříku.

Probádejte svět techniky
Modely LEGO Technic přinášejí věrné mechanismy a pohybové funkce, které LEGO stavitelům přístupným a realistickým způsobem umožňují zkoumat svět techniky.

 • Postavte si vysoce propracovaný model obřího stavebního stroje pro dospělé ovládaný aplikací se sadou 42131 Buldozer Cat D11 od LEGO Technic.
 • Vychutnejte si stavění a potom se nechte uchvátit všemi doplňky a funkcemi modelu. Prohlédněte si pásové prvky LEGO, které jsou novinkou pro říjen 2021 a které umožňují realistický pohyb buldozeru.
 • K ovládání buldozeru slouží aplikace CONTROL+. Vdechněte modelu buldozeru život. Ovládejte ho, zvedejte, spouštějte a naklápějte radlici nebo manipulujte s rypadlem a žebříkem.
 • Hledáte parádní dárek pro sebe nebo fanoušky buldozerů Cat a ostatních cool strojů? Působivá sada se stavebním vozidlem představuje super tip na dárek.
 • Replika buldozeru Cat měří přes 26 cm na výšku, 57 cm na délku a 37 cm na šířku.
 • Vyžaduje 6 baterií typu AA (nejsou součástí balení). Sada obsahuje také 2 motory č. 15, 2 velké motory a 1 hub.
 • Tento důmyslně propracovaný model stroje Cat věrně vystihuje svou předlohu díky autentické barevné kombinaci a grafickému provedení, které si fanoušci nepochybně zamilují.
 • Řada LEGO Technic nabízí pokročilé modely pro fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.
 • Již od roku 1958 splňují kostky LEGO Technic ty nejpřísnější standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží.
 • Dílky LEGO Technic pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že vyhovují přísným globálním bezpečnostním standardům.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Buldozer Cat D11 ovládaný aplikací
SKU
42131
EAN
5702017230092
UPC
673419363853
Kousky
3854
Série
LEGO Technic
Stáří
18+ let
Cena LEGO
12 699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.