LEGO Ferrari 488 GTE „AF Corse #51” 42125

Vstupte do vzruujcho svta voz Ferrari

lego 42125 ferrari 488 gte af corse 51
 • 1684 Kousky
 • Technic Série
 • 42125 SKU

Ferrari 488 GTE je auto jako žádné jiné – pro svou značku získává v těch nejtěžších vytrvalostních závodech světa prestižní trofeje již řadu let. Nyní si můžete postavit vlastní model ve stylu LEGO Technic s autentickými designovými detaily, které se neliší od kultovního originálu. Věrohodné detaily. Model závodního vozu se vyznačuje úžasnou pozorností vůči detailům, a …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -29% 3 599 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -25% 3 849 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -15% 4 339 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -6% 4 799 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 5 099 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Technic

Popis LEGO Ferrari 488 GTE „AF Corse #51” 42125

Ferrari 488 GTE je auto jako žádné jiné – pro svou značku získává v těch nejtěžších vytrvalostních závodech světa prestižní trofeje již řadu let. Nyní si můžete postavit vlastní model ve stylu LEGO Technic s autentickými designovými detaily, které se neliší od kultovního originálu.

Věrohodné detaily
Model závodního vozu se vyznačuje úžasnou pozorností vůči detailům, a díky tomu vystihuje pravou povahu aut Ferrari. Mezi funkce patří přední a zadní zavěšení kol, otevírací dveře, motor V8 s pohyblivými písty a volant. Originální samolepky a autentické barvy dodávají tomuto epickému modelu na autentičnosti.

Unikněte každodennosti
Tato sada je součástí kolekce LEGO stavebnic pro dospělé, kteří ocení důmyslný design. Nový tvořivý projekt pro vás samotné nebo ideální dárek pro fanoušky motosportu. Tato stavebnice od LEGO Technic nabízí neuvěřitelný výstavní model, při jehož sestavování si užijete spoustu zábavy.

 • Ponořte se do vzrušujícího světa vytrvalostních závodů a vytvořte si vlastní výstavní LEGO Technic verzi kultovního závodního vozu Ferrari 488 GTE.
 • Autentické funkce zahrnují přední a zadní zavěšení kol, otevírací dveře, motor V8 s pohyblivými písty a funkční volant.
 • Díky originálním závodnickým nálepkám a autentické barevné kombinaci zaujme model Ferrari 488 GTE „AF Corse #51” (42125) přední místo na výstavce doma i v kanceláři každého fanouška motosportu.
 • Obohacující stavitelský projekt pro dospělé a inspirativní dárek k narozeninám nebo jiné zvláštní příležitosti pro všechny, kteří milují vytrvalostní závody, vozy Ferrari a motosport.
 • Model měří přes 13 cm na výšku, 48 cm na délku a 21 cm na šířku.
 • Díky otevíracím dveřím a kapotě si můžete snadno prohlédnout propracované detaily.
 • Součástí sady je speciální knížka s návodem na stavění. Přináší exkluzivní obsah, jako jsou informace o voze a týmu AF Corse 51.
 • Díky elegantnímu designu a realistickým funkcím nabízejí sady LEGO Technic obohacující stavitelské zážitky, jejichž výsledkem jsou originální a působivé modely. Nepochybně si je zamilují všichni technicky orientovaní fanoušci.
 • Již od roku 1958 splňují dílky LEGO Technic ty nejpřísnější standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a vždy dobře držely.
 • Dílky LEGO Technic pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují vysoké globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Ferrari 488 GTE „AF Corse #51”
SKU
42125
EAN
5702016913484
UPC
673419340090
Kousky
1684
Série
LEGO Technic
Stáří
18+ let
Cena LEGO
5 099 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.