LEGO Jeep Wrangler 42122

Propracovan LEGO replika skutenho vozu Jeep Wrangler Rubicon

lego 42122 jeep wrangler
 • 665 Kousky
 • Technic Série
 • 42122 SKU

Sotva se najde dítě, které by si nechtělo postavit vlastní vysoce výkonný teréňák 4x4. S modelem Jeep Wrangler (42122) od LEGO Technic se nyní sny mohou stát skutečností. Kluci a holky od 9 let si s tímto kultovním teréňákem užijí spoustu zábavy. Díky přednímu řízení pomocí tlačítka a výkonnému odpružení náprav mohou děti svůj model …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -29% 890 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -13% 1 089 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -12% 1 099 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 1 249 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 329 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Technic

Popis LEGO Jeep Wrangler 42122

Sotva se najde dítě, které by si nechtělo postavit vlastní vysoce výkonný teréňák 4x4. S modelem Jeep Wrangler (42122) od LEGO Technic se nyní sny mohou stát skutečností. Kluci a holky od 9 let si s tímto kultovním teréňákem užijí spoustu zábavy. Díky přednímu řízení pomocí tlačítka a výkonnému odpružení náprav mohou děti svůj model testovat na překážkách po celé domácnosti.

Autentické zpracování
Díky otevíracím dveřím a kapotě, sklápěcím zadním sedadlům, rezervní pneumatice, navijáku a klasické značce Jeep dostane tento zábavný model děti ke skutečnému vozu Jeep Wrangler Rubicon blíž než kdy dřív. Vizuálně zajímavá kombinace žluté a černé barvy je zárukou toho, že se model bude vyjímat jak přímo během hraní, tak na výstavce.

Strhující výzva pro malé LEGO stavitele
Svět LEGO Technic přináší pokročilé stavebnice pro mladé fanoušky LEGO hraček připravené na další zábavnou výzvu. Díky realistickému zpracování jsou tyto sběratelské modely pro děti ideálním úvodem do světa techniky.

 • Víte o dítěti, které by si chtělo postavit vlastní terénní vůz 4x4? Model Jeep Wrangler (42122) od LEGO Technic je nabitý autentickými detaily, což z něj činí parádní dárek pro děti zbožňující zábavné repliky aut.
 • S předním řízením, výkonným odpružením náprav a navijákem se děti mohou vydat na dobrodružnou jízdu v terénu skoro jako ve světoznámém voze Jeep Wrangler.
 • Úžasná replika vozu Jeep Wrangler se neobejde bez autentických detailů, jako jsou klasická kulatá přední světla, maskachladiče se sedmi mřížkami, náhradní pneumatika a sklápěcí zadní sedadla.
 • Hledáte ideální stavebnici pro děti, které milují sběratelské modely aut? Replika vozu Jeep Wrangler Rubicon představuje vynikající dárek pro malé LEGO fanoušky, kteří jsou připraveni na další výzvu.
 • Model vozu Jeep Wrangler Rubicon měří přes 12 cm na výšku, 24 cm na délku a 13 cm na šířku – ideální velikost na hraní i vystavení.
 • Děti si určitě zamilují atraktivní barevnou kombinaci žluté a černé a prestižní značku Jeep Wrangler Rubicon.
 • Otevírací dveře a kapota poskytnou snadný přístup k propracovanému interiéru modelu SUV vozu.
 • Řada LEGO Technic otevírá bránu do světa techniky pro mladé LEGO fanoušky připravené na další stavitelskou výzvu.
 • Již od roku 1958 splňují kostky LEGO Technic ty nejpřísnější standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Jeep Wrangler
SKU
42122
EAN
5702016913316
Kousky
665
Série
LEGO Technic
Cena LEGO
1 249 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.