LEGO Závodní letadlo 42117

Vzltnte na kdlech kreativity s tmto pardnm letadlem

lego 42117 zavodni letadlo
 • 154 Kousky
 • Technic Série
 • 42117 SKU

Prožijte vzrušující kaskadérské lety se závodním letadlem od LEGO Technic (42117). Tato stavebnice pro holky a kluky od 7 let je propracovaná do nejmenších detailů. Nechybí vrtule, která se točí při pohybu letadla, a otevírací kryty motoru. Poutavé modrozelené a oranžové provedení doplňuje potisk sponzorů jako u skutečných letadel. Skvělý dárek pro každou příležitost! Model 2 …

Více informací...

Cena

Capi-cap.cz Capi-cap.cz -20% 199 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -12% 219 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz -8% 229 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 249 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Technic

Popis LEGO Závodní letadlo 42117

Prožijte vzrušující kaskadérské lety se závodním letadlem od LEGO Technic (42117). Tato stavebnice pro holky a kluky od 7 let je propracovaná do nejmenších detailů. Nechybí vrtule, která se točí při pohybu letadla, a otevírací kryty motoru. Poutavé modrozelené a oranžové provedení doplňuje potisk sponzorů jako u skutečných letadel. Skvělý dárek pro každou příležitost!

Model 2 v 1
Stavebnici lze přestavět na proudový letoun, takže si malí piloti užijí dvakrát větší porci zábavy. Návod Instructions PLUS pomůže začít se stavěním. Tento interaktivní průvodce, který je dostupný v rámci aplikace s LEGO návody na stavění, nabízí nástroje pro přibližování a otáčení modelů, a navíc průhledový režim, aby děti mohly stavět bez pomoci.

Hodiny tvořivého hraní
Svět LEGO Technic nabízí pokročilé stavebnice pro mladé fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu. Modely vozidel této řady vypadají a fungují stejně jako jejich skutečné protějšky, takže představují skvělý úvod do světa techniky a mechaniky.

 • Udělejte aspirujícím pilotům radost modelem závodního letadla od LEGO Technic (42117). Díky pestrým barvám, potisku sponzorů a rotující vrtuli vypadá přesně jako ve skutečnosti.
 • Milovníky letadel uchvátí spousta detailů a autentických prvků. Nechybí otevírací kryty motoru, funkční podvozek a rotující vrtule, takže vašim dobrodružstvím nebude nic chybět.
 • Děti si stavění tohoto odolného kaskadérského letounu doslova zamilují a jakmile budou mít chuť na něco nového, přestaví jej na proudový letoun.
 • Skvělý dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro děti od 7 let, které milují kaskadérská letadla.
 • Model závodního letadla měří přes 9 cm na výšku, 18 cm na délku a 23 cm na šířku.
 • S interaktivním návodem Instructions PLUS bude stavění ještě zábavnější. Tento digitální pomocník, který je dostupný v rámci aplikace s LEGO návody na stavění, nabízí nástroje pro přibližování a otáčení modelů. I malé děti tak zvládnou stavět bez pomoci.
 • Řada LEGO Technic přináší pokročilé stavebnice pro mladé fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.
 • Již od roku 1958 splňují kostky LEGO Technic ty nejpřísnější standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží.
 • Dílky LEGO Technic pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že vyhovují přísným globálním bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Závodní letadlo
SKU
42117
EAN
5702016890914
UPC
673419336390
Kousky
154
Série
LEGO Technic
Cena LEGO
249 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.