LEGO Smykový nakladač 42116

Zbava s nakladaem pro vechny mal stavitele

lego 42116 smykovy nakladac
 • 140 Kousky
 • Technic Série
 • 42116 SKU

Pokud hledáte dárek pro děti, které milují velké stroje ze staveniště, tento Smykový nakladač (42116) od LEGO Technic je určitě na dlouho zaměstná! Holky a kluci od 7 let si při stavění nakladače užijí spoustu legrace – a tím veškerá zábava teprve začátek! Jakmile jej dostaví, vydají se na nikdy nekončící dobrodružství, na kterém otestují …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 174 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 219 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 266 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Technic

Popis LEGO Smykový nakladač 42116

Pokud hledáte dárek pro děti, které milují velké stroje ze staveniště, tento Smykový nakladač (42116) od LEGO Technic je určitě na dlouho zaměstná! Holky a kluci od 7 let si při stavění nakladače užijí spoustu legrace – a tím veškerá zábava teprve začátek! Jakmile jej dostaví, vydají se na nikdy nekončící dobrodružství, na kterém otestují veškeré realistické prvky svého parádního stroje. Funkční lopata, kabina řidiče, ovládací panel, bezpečnostní klec a přední a zadní světla poskytnou dětem vše, co potřebují pro hodiny kreativního hraní.

Model 2 v 1
Jakmile se děti budou cítit na novou výzvu, můžou model přestavět na hot rod. Díky návodu Instructions PLUS bude snadné začít. Tento digitální návod na stavění, který je k dispozici v bezplatné aplikaci s LEGO návody na stavění, nabízí nástroje pro přiblížení a otáčení modelu a také průhledový režim, takže děti model zvládnou hravě sestavit.

Vzrušující stavebnice
Řada LEGO Technic nabízí pokročilé stavebnice pro mladé fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.

 • Stavebnice Smykový nakladač (42116) od LEGO Technic představuje skvělý dárek pro všechny mladé fanoušky stavění. V pestré škále autentických prvků nechybí funkční lopata.
 • Děti si zamilují stavění nakladače a prozkoumávání všech jeho parádních prvků a funkcí. Stroj disponuje otevírací kabinou, lopatou, která se zvedá a vyklápí, řídicím panelem a bezpečnostní klecí. A jakmile si s nakladačem dohrají, mohou model přestavět na úžasný hot rod.
 • Realistické detaily zaručí, že se děti k této stavebnici budou neustále vracet, aby si přehrávaly bezpočet různých dobrodružství ze staveniště, závodiště či farmy.
 • Pokud hledáte dárek pro holky a kluky ve věku od 7 let, tato propracovaná stavebnice je skvělou volbou.
 • Model smykového nakladače měří přes 9 cm na výšku, 14 cm na délku a 6 cm na šířku.
 • Pro ještě větší porci zábavy mohou děti model přestavět na parádní hot rod.
 • S interaktivním návodem Instructions PLUS bude stavění ještě zábavnější. Tento digitální pomocník, který je dostupný v rámci aplikace s LEGO návody na stavění, nabízí nástroje pro přibližování a otáčení modelů. I malé děti tak zvládnou stavět bez pomoci.
 • Řada LEGO Technic přináší pokročilé stavebnice pro mladé fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.
 • Již od roku 1958 splňují kostky LEGO Technic ty nejpřísnější standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží.
 • Dílky LEGO Technic pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že vyhovují přísným globálním bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Smykový nakladač
SKU
42116
EAN
5702016889215
Kousky
140
Série
LEGO Technic
Cena LEGO
174 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.