LEGO Domův Dodge Charger 42111

Vysokorychlostn dobrodrustv pro dti a fanouky milujc auta

lego 42111 domuv dodge charger
 • 1077 Kousky
 • Technic Série
 • 42111 SKU

Dopřejte fanouškům filmové série Rychle a zběsile porci závodnického vzrušení a nechte je postavit si Domův Dodge Charger od LEGO Technic (42111). Model byl inspirován kultovním autem 1970 Dodge Charger R/T a je plný autentických detailů. Otevírací kapota ukrývá LEGO verzi ikonického motoru V8. Z dalších úžasných prvků můžeme jmenovat například pohyblivé písty, odpružení, systém …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -30% 2 162 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -10% 2 799 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -5% 2 939 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 3 099 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Technic

Popis LEGO Domův Dodge Charger 42111

Dopřejte fanouškům filmové série Rychle a zběsile porci závodnického vzrušení a nechte je postavit si Domův Dodge Charger od LEGO Technic (42111). Model byl inspirován kultovním autem 1970 Dodge Charger R/T a je plný autentických detailů. Otevírací kapota ukrývá LEGO verzi ikonického motoru V8. Z dalších úžasných prvků můžeme jmenovat například pohyblivé písty, odpružení, systém řízení a ikonické dmychadlo. V kufru najdete dokonce lahve dusíku, které Domovi v nebezpečných honičkách propůjčí nedostižitelnou rychlost.

Přesně jako ve skutečnosti!

Děti ve věku od 10 let si stavění vlastní repliky slavného vozu Dominica Toretta doslova zamilují. A až bude váš Dodge Charger hotový, užijete si s ním spoustu zábavy při přehrávání slavných scén z Rychle a zběsile nebo pořádání vlastních adrenalinových pouličních závodů s kamarády v pokoji.

Úžasná stavebnice pro kreativní hraní

Řada LEGO Technic přináší pokročilé stavebnice pro fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.

 • Inspirujte fanoušky k přehrávání jejich oblíbených scény z filmů Rychle a zběsile s tímto úžasným modelem slavného Domova vozu Dodge Charger od LEGO Technic (42111).
 • Sada obsahuje 1077 dílků a představuje tak zábavnou výzvu pro děti a fanoušky, kteří milují modely aut. Věrná replika původního vozu 1970 Dodge Charger R/T překvapí spoustou realistických doplňků.
 • Díky autentickým prvkům, včetně pohyblivých pístů, odpružení, systému řízení a dmychadla, se fanoušci budou cítit, jako by řídili opravdové auto. Po závodech si fanoušci mohou model vystavit v ikonické poloze na zadních kolech.
 • Sháníte vánoční dárek pro děti ve věku od 10 let nebo dospělé, kteří milují auta? Stavebnice fanouškům umožní postavit si model Domova auta se všemi vychytávkami. A až bude hotový, šlápnou na to při přehrávání závodů jako z Rychle a zběsile.
 • Model auta měří přes 39 cm na délku, 16 cm na šířku a 11 cm na výšku a má tak ideální velikost na vzrušující dobrodružství ve velké rychlosti. Malí stavitelé mohou model umístit na výstavku v poloze na zadních kolech a pochlubit se kamarádům.
 • Součástí je tištěný návod, který pomůže malým stavitelům začít.
 • Uveďte malé děti do světa zábavného stavění se sadami LEGO Technic. Díky parádnímu designu a úžasným funkcím pokračuje zábava dlouho poté, co model sestavíte.
 • Stavebnice LEGO Technic splňují ty nejvyšší oborové standardy a vždy se dají snadno spojit a rozpojit.
 • Stavebnice od LEGO Technic jsou důkladně testovány, aby se zajistilo, že každá z nich splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Domův Dodge Charger
SKU
42111
EAN
5702016617498
UPC
673419318631
Kousky
1077
Série
LEGO Technic
Cena LEGO
3 099 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.