LEGO Multipack – Letní pohoda 41937

Otevete dtem brnu do svta LEGO DOTS s touto zbavnou letn sadou

lego 41937 multipack letni pohoda
 • 441 Kousky
 • DOTS Série
 • 41937 SKU

Hledáte kreativní dárek k narozeninám? Multipack – Letní pohoda od LEGO (41937) je pro vás tím pravým. Tento set dá dětem příležitost rozvíjet tvůrčí dovednosti a sebedůvěru s pomocí různých dílků. Nechybí jak jednodušší, tak detailnější zdobítka. Jedná se o skvělé seznámení se světem DOTS. Pestrá tvůrčí zábava. Tato rukodělná sada nabízí různé, přizpůsobitelné DOTS příslušenství …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 510 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 566 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 579 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 579 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DOTS

Popis LEGO Multipack – Letní pohoda 41937

Hledáte kreativní dárek k narozeninám? Multipack – Letní pohoda od LEGO (41937) je pro vás tím pravým. Tento set dá dětem příležitost rozvíjet tvůrčí dovednosti a sebedůvěru s pomocí různých dílků. Nechybí jak jednodušší, tak detailnější zdobítka. Jedná se o skvělé seznámení se světem DOTS.

Pestrá tvůrčí zábava
Tato rukodělná sada nabízí různé, přizpůsobitelné DOTS příslušenství a doplňky, včetně náramku, lví ozdoby na tašku, rámečku na fotky s háčkem na zavěšení a stojánku na tužky ve tvaru kaktusu. Děti mohou všechny předměty upravovat na bezpočet způsobů s pomocí přiložených zdobítek. Pro ještě více kreativních možností mohou použít také dílky ze sady DOTS doplňky – 5. série (41932) (prodáváno samostatně).

Parádní umění a tvoření v letním stylu
Děti mohou kombinovat a ladit vzory na různých doplňcích a pak své designy předvedou všem kamarádům. Sada představuje skvělé seznámení se světem kreativního tvoření a také dobře poslouží jako ozvláštnění pro skupinový projekt – a každý si v ní najde to své.

 • Zažehněte jiskru kreativity dětí se vzrušující sadou LEGO DOTS Multipack – Letní pohoda (41937) a podpořte jejich sebedůvěru při tvoření a zdobení různých zábavných předmětů.
 • Ukažte svůj kreativní styl! Děti se umělecky projeví zdobením různých doplňků, ať už podle přiložených vzorů, nebo dle své představivosti.
 • Co najdete v sadě? Tato stavebnice nabízí nastavitelný, světle modrý náramek, ozdobu na batoh na motivy lva, rámeček na fotky s háčkem a stojánek na tužky ve tvaru kaktusu s pohyblivýma rukama, a navíc také hromadu pestrobarevných zdobítek.
 • Malí kreativci si sadu Multipack – Letní pohoda doslova zamilují. Přizpůsobitelné předměty a zábavné barvy z ní činí skvělý tvořivý dárek pro všechny holky a kluky od 6 let.
 • Můžete to nosit, ozdobit s tím pokoj nebo prakticky využít. Kaktus měří přes 12 cm na výšku a 6 cm na šířku, takže dětem poskytne dost prostoru pro neomezené vymýšlení a přestavování designů.
 • Darujte dětem možnost tvořit vlastní designy s LEGO DOTS. Tato sada několika doplňků jim pomůže získat při tvoření důvěru ve vlastní kreativní dovednosti zábavným způsobem.
 • LEGO DOTS vybízejí děti k tomu, aby se projevily tvorbou a zdobením vlastních bytových doplňků nebo šperků. Zábava a LEGO hraní se tak dostává do rukou i těm, kteří se třeba s těmito hračkami zatím nesetkali.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky náročné standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly bezproblémové spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštímena zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Multipack – Letní pohoda
SKU
41937
EAN
5702017258454
UPC
673419341486
Kousky
441
Série
LEGO DOTS
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.