LEGO 41934 Náramky hvězdná záře

S touto sadou na výrobu náramků se vaše představivost vznese ke hvězdám!

lego 41934 naramky hvezdna zare

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -12% 149 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 169 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 169 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 169 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DOTS

Popis LEGO 41934 Náramky hvězdná záře

  • Překvapte malé kreativce sadou Náramky hvězdná záře (41934) od LEGO DOTS a pošlete je na cestu plnou kreativity, tvoření a neomezených možností.
  • Unikátní výstavní šperky! Při zdobení náramků si děti procvičí své tvůrčí dovednosti. Sada obsahuje 2 nastavitelné náramky a 32 barevných zdobítek. Zábava začíná otevřením sáčku!
  • Tato malá sada přináší ohromnou porci nápadů a kreativity. Děti mohou případně své designy obohatit o nové nápady pomocí dílků ze sáčků s LEGO DOTS doplňky ze 3. série (41921).
  • Tuto nápaditou sadu si zamiluje každá tvůrčí duše. Odolné náramky a barevná zdobítka se navíc skvěle hodí jako dárek nebo speciální odměna pro děti od 6 let.
  • Malé a přenosné. Náramek je dlouhý více než 20 cm, takže malým módním návrhářům a návrhářkám dá dostatek prostoru pro vyjádření vlastního stylu. A když si jej pak připnou na zápěstí, můžou si ho upravit kdykoli a kdekoli.
  • Otevřete sáček a pusťte se do zdobení náramků. Děti mohou využít jednoduché předlohy nebo se pustitdo tvoření vlastních vzorů – stále znovu a znovu!
  • Dejte dětem možnost tvořit exkluzivní výtvory s LEGO DOTS. Tyto důmyslné náramky podporují otevřené tvoření a dávají dětem možnost rozvíjet kreativitu a tvůrčí sebevědomí.
  • LEGO DOTS nabízejí otevřené a kreativní hraní a vybízejí děti k tomu, aby se projevily tvorbou a zdobením vlastních šperků nebo bytových doplňků. Zábava a LEGO hraní se tak dostává do rukou i těm, kteří se třeba s těmito hračkami zatím nesetkali.
  • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky striktní normy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání.
  • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Náramky hvězdná záře
SKU
41934
Kousky
34
Série
LEGO DOTS
Cena LEGO
169 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.