LEGO Kreativní sada party dortíků 41926

Se stylovmi dortky neskon dn oslava pedasn!

lego 41926 kreativni sada party dortiku
 • 623 Kousky
 • DOTS Série
 • 41926 SKU

Blýskněte se před svým potomkem dokonalou party se zábavnou stavebnicí Kreativní sada party dortíků (41926) od LEGO DOTS! Je navržena pro rychlé sestavení a nabízí klukům i holkám možnost vytvářet a zdobit si vlastní barevné dortíky s odnímatelnou polevou, pod níž se skrývá tajná přihrádka na svíčku a malá překvapení. Je tu party ve stylu LEGO …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 419 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 529 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 629 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DOTS

Popis LEGO Kreativní sada party dortíků 41926

Blýskněte se před svým potomkem dokonalou party se zábavnou stavebnicí Kreativní sada party dortíků (41926) od LEGO DOTS! Je navržena pro rychlé sestavení a nabízí klukům i holkám možnost vytvářet a zdobit si vlastní barevné dortíky s odnímatelnou polevou, pod níž se skrývá tajná přihrádka na svíčku a malá překvapení.

Je tu party ve stylu LEGO DOTS!
Nápaditá sada obsahuje 8 přizpůsobitelných dortíků a spoustu dílků, svíček a samolepek, jimiž si děti mohou svůj výtvor dozdobit. Nechybí ani inspirace pro rodiče, která jim pomůže uspořádat pro jejich ratolesti co nejlepší oslavu.

Zábava pro děti, které milují umění a ruční práce
Děti si mohou dortíky vyzdobit zcela podle sebe a pochlubit se svými výtvory kamarádům. Barevné dortíky v sobě kombinují dětskou vášeň pro umění a ruční práce s party zábavou, takže se jedná o super dárek k narozeninám.

 • Překvapte své ratolesti sladkým setem Kreativní sada party dortíků (41926) od LEGO DOTS. Obsahuje 8 přizpůsobitelných dortíků, arch se samolepkami, sestavitelné svíčky a spoustu barevných zdobítek.
 • Děti si mohou ozdobit dortíky podle předlohy nebo použít vlastní fantazii a kreativní dovednosti a vytvořit si vlastní vzory. Vlastnoruční výtvory si pak mohou vzít domů na památku.
 • Přiložené dílky jsou skvělé pro zdobení. Děti mohou také použít zdobítka z jakékoliv jiné sady nebo třeba ze sáčků s DOTS doplňky ze 3. série (41921).
 • Tuto kreativní sadu si zamiluje každé dítě s vášní pro tvoření. Jde o skvělou skupinovou aktivitu na oslavu. Dortíky mají zábavnou příchuť, takže holky i kluci ve věku od 6 let je budou zbožňovat.
 • Nápaditá zábava v košíčku. Dortíky mají v průměru 6 cm a jsou vysoké 3 cm. Pod polevou se navíc ukrývá tajná přihrádka.
 • Darujte dětem možnost tvořit s LEGO DOTS. Tyto chutné dortíky představují skvělou volbu pro jakoukoliv oslavu, která děti zaručeně zabaví.
 • LEGO DOTS nabízejí otevřené a kreativní hraní a vybízejí děti k tomu, aby se projevily tvorbou a zdobením vlastních doplňků. Zábava a LEGO hraní se tak dostává do rukou i těm, kteří se třeba s těmito hračkami zatím nesetkali.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky striktní normy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kreativní sada party dortíků
SKU
41926
EAN
5702016914863
Kousky
623
Série
LEGO DOTS
Cena LEGO
419 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.